Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Po změně Vist na Win7 se PC seká

Po změně Vist na Win7 se PC seká

10.07.2011 06:20
příspěvků:1

Dobry den, nejprve se omlouvam za gramatiku a ted k veci .. mam DELL inspiron 1720 a zmena noveho HDD me donutila i k prechodu na Win7, Windows Vista byl problemovy a neak se mi nezamlouval .. po reinstalaci na novi Win7 i s doinstalaci GK a veskerych ovladacu[snad ] se mi cely notebook seka v nepravidelnych intervalech vyslovene kdykoliv pocitam musi [premyslet] tak se zasekava a prestava pracovat .. nepada, nerestartovavase ale nepracuje .. otevru jen okno z lišty "Tento počítač" nebo jakoukoliv jinou složku tak než se okno otevře trvá od pár vterin po par minut seka se vlastne vsechno ... jake koliv aplikace, hry no proste cely software prosim mete uz nekdo zkusenosti s timto problemem? poradte ja se domnivam ze je to pameti RAM ale nejsem si jist .. btw ramky jsou orig. 2GB .. ale kdyz jsem mel Visty tak šlapalo vśejak má .. Mafia 2 jela bez problemu ted jako všechno v PC se seká .. i tento text co ted pisi tak se obevuje az po urcitem intervalu .... prosiim o radu.. děkuji

10.07.2011 08:46
příspěvků:1 920

Ahoj.

Co máš přesně za Windows 7? Starter, Ultimate, Home premium....? Máš je legální?

Otevři si správce úloh a zkontroluj velikost Win7 v paměti a napiš to sem nebo mi hoď screen. To co popisuješ mi padá na plnou ram paměť. Já mám po startu Win totiž nějakých 1,6GB RAM zabraných.

10.07.2011 08:48
příspěvků:5 728

a hlavni dotaz. To vypada zes nenainstaloval vsechny ovladace. predevsim grafika a chipset,

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
10.07.2011 08:53
příspěvků:1 920

Na to jsem se zapoměl zeptat, ale jak popisuje to sekání, znám ho tak předobře že to tipuju na ty ramky.

Napiš nám jestli máš doma CD s ovladačema, ikdyž Win7 má všechny ovladače většinou v sobě. Já si na nový pc nainstaloval XP když jsem ještě neměl Win7, a nedostal jsem se ani na Wifi, nepustil zvuk, prostě nic, a to jsem tam vše nainstaloval. Pak jsem si dal konečně Win7 a vše mi šlo bez ovladačů od výrobce.

10.07.2011 09:15
příspěvků:5 728

wojta: muze to byt cimkoliv, ale jak on rika, ze tam mel visty a po preinstalaci se to freezuje, tak to budou ovladace...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace