Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Po sestavení nového PC,padají brutálně FPS...

Po sestavení nového PC,padají brutálně FPS...

25.12.2017 20:45
příspěvků:33

Zdravím ,poslední dobou mě trápí jeden problém a už nevím co dál.

Problém je ,že mi brutálně padají fps ,přes měsícem jsem měnil Procesor ,základní desku a Ramky,po sestavení a zapnutí PC ,jsem zkusil hru a jelo to na stabilních 60fps a po 5-10min to spadne až na 3-10fps a takhle se to drží (např u Minecraft mám 700-800fps a pochvilce mi to spadne na 10-30fps)...zkoušel jsem přeinstalovat Windows ,nepomohlo ,tak jsem udělal upgrade na Win 10,protože na konci roku končil upgrade zadarmo,ale furt problém přebývá ,pak se mi začal PC sám zamrzat a restartovat a to i když jsem třeba jenom na internetu nebo poslouchám hudbu ,lidi mi psali že to je zdrojem tam jsem můj 400W vyměnil za 600W ,ale i tak problém stále přebývá , dělal jsem test Memtestem, přeinstaloval několikrát ovladače grafiky ,aktualizoval ovladače desky ale nic nepomohlo ,teplotu CPU mám max 45°C , GPU max 56°C ,sledoval jsem všechny komponenty při zátěži přes HwMonitor ,ale nic neobvyklého jsem neviděl..Budu rád za každý rady , čím by to mohlo být :-)

Moje sestava:
OS:Windows 10,64-bit
Procesor :Intel core i5 6600,3.20GHz
Grafika: MSI GeForce GTX 750Ti,2gb
RAM: Hynix 8Gb,DDR4,2133MHz
Zakládání deska : MSI B150M Night Elf
SSD:Kingston 120Gb,6Gb/s
HDD:WD 500Gb,6Gb/s
Zdroj: Zalman ZM600 GSII (600W)

02.01.2018 11:48
příspěvků:19

Odpovídalo by to přehřívání, ale jestli jsi teploty měřil a jsou v pohodě, tak nevidím problém. Zkus sledovat vytížení cpu při hraní a koukni kolik má když dojde k tomu dropu fps.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace