Úvod > Fórum > Ostatní > Please connect the USB PnP Sound Device
|<<1>>|

Please connect the USB PnP Sound Device

27.02.2017 12:47
příspěvků:63

Zdravím,

kúpil som si nové sluchátka Natec Genesis Hx60 (USB), chcel som ich nainštalovať tak som si stiahol driver z ich stránky.

Počas inštalácie mi to vyhodilo túto chybu: Please connect the USB PnP Sound Device

PC mi sluchatka vôbec nezaregistrovalo. Skúšal som viacero portov (aj na druhom PC), odinštalovať Realtek, reštartovať PC, aktualizovať USB driver ale nič nepomohlo.

Vopred ďakujem za odpovede

27.02.2017 12:52
ověřen
příspěvků:4 972

Má driver z této stránky? http://genesis-zone.com/en/product/hx60-gaming-headset/

Instaluješ podle manuálu? Asi musíš nejprve instalovat driver a pak na vyzvání zapojit sluchátka.

Edit: Není to chyba, vyzývá tě to k připojení zařízení.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:00
příspěvků:63

Áno, počas inštalácie toho driveru mi to píše: Please connect the USB PnP Sound Device

A v manuáli je inštalácia akurát tak že mám sluchatka zapojiť do USB portu a koniec :-D

27.02.2017 13:01
ověřen
příspěvků:4 972

Jo manuál je na draka. :-( Píše to že máš zapojit sluchátka.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:08
příspěvků:63

Ešte nejaký nápad alebo už iba reklamácia ? :-D

27.02.2017 13:10
ověřen
příspěvků:4 972

Obávám se že reklamace nemá smysl.

" Asi musíš nejprve instalovat driver a pak na vyzvání zapojit sluchátka.

Edit: Není to chyba, vyzývá tě to k připojení zařízení."

Žádný jiný nápad není, takto by to mělo fungovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:14
příspěvků:63

No ok, ale aj keď mám sluchatka zapojené počas inštalácie alebo aj keď ich zapojím po inštalácií tak vôbec mi ich PC vôbec nezaregistruje.

27.02.2017 13:18
ověřen
příspěvků:4 972

//Počas inštalácie mi to vyhodilo túto chybu: Please connect the USB PnP Sound Device//

To není chyby, to ti píše že máš připojit sluchátka !!!

Zkus tedy odinstalovat ten driver a restartuj počítač. Potom ho znovu nainstaluj a když se objeví Please connect the USB PnP Sound Device , pak teprve připoj sluchátka.

Co máš vůbec za počítač, funguje ti USB?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:25
příspěvků:63

Tak to nie je chyba. Ale to nič nemení. Ten driver (resp. program) sa nikde nenachádza, čiže to nemôžem ani odinštalovať, pravdepodobne sa to ani nenainštalovalo. USB port je v pohode, skúšal som viac portov aj na inom PC aj na NTB, ide mi aj myš aj USB klúč.

Tak isto som skúšal zapojiť sluchatka aj na to upozornenie a PC vôbec nereaguje.

A k PC čo by som mal napísať...
Win 10
MB: ASUS Z170 PRO GAMING
USB porty: 3.0 aj 2.0
Zvukovka integrovaná na základovke
Viac asi nie je ani potrebné...

27.02.2017 13:29
ověřen
příspěvků:4 972

Něco děláš špatně, ten driver je v zipu, musí se tedy nejprve rozbalit a pak nainstalovat. Děláš to tak?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:33
příspěvků:63

Áno rozbalil som to a spustil cez:

27.02.2017 13:42
ověřen
příspěvků:4 972

Máš tam nějaké podivné datum a je to malé. Já jsem to stáhl a vypadá to nerozbalené takto:

Oprava, tak jsem to rozbalil a máš to dobře.

Že by to neuměly W10, to těžko.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:48
příspěvků:63

V požiadavkach je aj Win10 ale v tej inštalačke nemá zložku.

27.02.2017 13:53
ověřen
příspěvků:4 972

Poslední co mne napadá je spustit instalaci jako Správce.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 13:59
příspěvků:63

Spustiť ako správca a ani Safe mode nepomohol...

27.02.2017 14:00
ověřen
příspěvků:4 972

Co udělá ten Setup výše, CMS? Tam je nějaká konfigurace.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
27.02.2017 14:02
ověřen
příspěvků:2 090
dano10 | 27.02.2017 13:33

Áno rozbalil som to a spustil cez:

To je špatně. Otevři složku Win8 a vlož sem další screen.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.02.2017 14:04
příspěvků:63

To CMS je na spúšťanie:
[SETUPOS]
XP=XPSetup.exe
VISTA=VISTASetup.exe
WIN7=WIN7Setup.exe
Win8=WIN8Setup.exe
A skúšal som to aj cez Win8 inštalačku

27.02.2017 14:08
ověřen
příspěvků:2 090

To je ono. A teď zkus instalaci přes ten setup.exe zde, třetí od konce - aplikace

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
27.02.2017 14:10
příspěvků:63

Ako som písal v príspevku pred tým, to už som skúšal, dokonca aj ten setup vi Win7.

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace