Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Píská grafická karta

Píská grafická karta

01.07.2016 10:24
příspěvků:7

Ahoj, pořídil jsem si starší grafickou kartu ASUS ENGTS250 a po zapojení do PC děsně píská, až ječí. Nevíte, prosím, čím to může být? Pře dí jsem tam měl ATI radeon hd 2600 pro.

01.07.2016 10:26
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.07.2016 10:35
příspěvků:7

NO, to jsem si taky našel, ale mně to dělalo hned po prvním zapojení a PC vůbec nenaběhlo. Po vložení původní grafiky je vše v pořádku. Nepotřebuje třeba katra lepší zdroj čí CPU?

01.07.2016 10:40
ověřen
příspěvků:4 972

Jestli potřebuje lepší zdroj nevíme, když nevíme jaký tam nyní máš. Ale pískání není rozhodně způsobeno zdrojem.

Krom toho, toto není přesné označení karty - ASUS ENGTS250

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.07.2016 10:40
ověřen
příspěvků:2 090

Je vadná. Vrať a požaduj zpátky peníze.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.07.2016 15:09
příspěvků:7

Gpu není vadná je to naprosto normální pískání gpu viz. Posílám video a geektalk https://youtube.com/watch?list=PLPBsDcc08m1aGLZdIqk4JBKc5orCvpOgp&v=wVLoDyOBMLM

07.07.2016 16:20
ověřen
příspěvků:4 972

GPU opravdu vadný není, ale je vadná grafická karta.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace