Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > PC upgrade / skladanie PC

PC upgrade / skladanie PC

02.03.2015 12:28
příspěvků:2

čaute všetci, potreboval by som radu , pisal som už na veľa forach čo mám upgradovať v pc , môj PC vtedy : AMD athlon 2 jadro 2.8 , 2GB ram , ramky som doplnil na 4GB a teraz pred 2 tyždnami kupil aj druhy procesor,AMD athlon II X4 630 taktoval som ho na 3,5GHz, pravdou je že už dnes nieje najnovšie a najvykonnejšie aj ked beh systemu aj hier mi ide zatial plynulo, ale ako iste všetci viete za mesiac aj niečo by udajne malo už konečne vysť GTA 5 a chcel som to spustiť aspon na strednych , len neviem do čoho sa pustiť , rozmyšlal som nad GTX 570 len ta potrebuje min 500w zdroj , rozmyšlal som ako mi niektory radili kupiť 965BE , tak neviem či sa oplati do niečoho zainvestovať alebo radšej kupiť niečo nové ak by ste vedeli niečo vyskladať tak nejaky priemer nie high end PC , za fajn cenu niesom nejaky zaryty gejmer , z času na čas pustim hru , maximalne ak mi pojde to GTA-čko to by som aktivnejšie hral :-) Ďakujem za rady :-)

Môj PC :
CPU: AMD Athlon IIX4 630@3,5GHz
MB: ASUS M3N78 Pro
RAM: 4GB
HDD: WD 500GB
GK: Nvidia GeForce GTS450 1GB DDR5

03.03.2015 08:04
ověřen
příspěvků:442

Ahoj,

Pokud chceš sestavit nový, kolik do toho chceš vložit peněz a co chceš použít ze stávající sestavy?

--

Pokud chceš jen novou grafiku, tak napiš co máš za zdroj (značka, výkon, věk).

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace