Upoutávka
Úvod > Fórum > Hardware > Tipy na hardware - ohodnocení PC sestavy > PC sestava ( poker, hry,...)

PC sestava ( poker, hry,...)

18.10.2012 20:17
příspěvků:2

Zdravím,

už nějakou dobu uvažuji o pořízení nového PC, jelikož ten můj už se hodí akorát do muzea a se skládáním PC nemám moc zkušeností.

Hlavní prioritou je hraní online pokeru, tzn. PC musí zvládat rychlou práci s rozšiřující se databází ( Holdem Manager 2 - databáze ), tudíž hádám nějaký SSD disk by to chtělo. K tomu nějaký větší monitor, abych mohl naskládat několik stolů na plochu a dobře na to viděl.

Dále bych si na tom chtěl zahrát nejnovější hry bez problémů, pustil nějaké to hd video, atd.

+ Windows
+ levný upgrade v budoucnu
Rád bych se vlezl do 20 000 - 25 000Kč.
Děkuji za každou radu.

19.10.2012 06:42
příspěvků:5 728

nevim co si predstavujes pod levnym upgradem?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
19.10.2012 13:47
příspěvků:2

Ahoj, myslel jsem to tak, abych za 4 roky nemusel kupovat celý PC znovu, ale stačilo by vyměnit např. grafiku nebo tak. Ale to pro mě není zase tak prioritní, jde mi spíše o největší výkon v té cenové relaci co jsem napsal.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace