Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > PC pri zapnutí padá do sleep modu

PC pri zapnutí padá do sleep modu

05.10.2016 11:54
příspěvků:63

Zdravím,
som tu zas...

Mám nový asi 3 mesačný PC ktorý sa nechce zapnúť.

Normálne ho dám zapnúť a na monitore mi vyskočí že ide do sleep modu. Skriňa normálne svieti ako keby bol pustený ale monitor sa vypne a klávesnica ani myš nejdu.

Háčik je v tom že sa mi vrátil z reklamácie z alzi a napísali mi:

"Provedena kontrola kabelú, po kontrole vše v pořádku, byl proveden Stability test - PrintScreeny na ploše"

Čiže podľa všetkého im išieľ úplne v pohode a ja ho neviem ani zapnúť. Napadlo ma že by to mohlo byť nejakými káblami ako je zdrojový atď. ale cez tie káble normálne spustím starý PC.

Už fakt neviem čo to môže byť keď mi to vrátili aj z opravy...

05.10.2016 13:41
ověřen
příspěvků:4 972

Když odpojíš monitor spustí se systém - znělka?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.10.2016 20:45
ověřen
příspěvků:2 090

Chybně zapojený monitor.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace