Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > PC Poměr cena výkon

PC Poměr cena výkon

24.07.2015 18:25
příspěvků:3

Zdravím chtěl bych se tu poptat ohledně jedné sestavy, nejedná se o nic super nabušenýho spíš jde o to jestli je cena přiměřená výkonu toho pc, a ta grafika je myslím celkem populární, takže by měla stačit na nejnovější hry i když ne na vysoký požadavky

Díky za každý názor
Procesor:

Typ procesoru: Intel® Core i5 ( Haswell )

Model: i5-4440

Frekvence: 3.1GHz (3100MHz) / Turbo 3.3GHz

Počet jader: 4
Instrukční sada: 64 bit
Operační paměť:
Kapacita paměti: 8 GB (2x4GB)
Frekvence paměti: 1 600 MHz
Typ paměti: DDR3
Max. kapacita systémové paměti: 16
Grafika:
Grafická karta: GTX750 Ti 2GB Gaming
Výrobce grafického čipu: Nvidia
Velikost grafické paměti: 2GB GDDR5

Základní deska tam vůbec není popsaná... což mě trochu znepokojuje

25.07.2015 09:11
ověřen
příspěvků:1 873

Kde jsi k té sestavě přišel?
Nevidím/e ani zdroj..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
25.07.2015 09:41
ověřen
příspěvků:4 972

PC Poměr cena výkon

A já tam nevidím ani cenu, takže není co porovnávat!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.07.2015 13:36
příspěvků:3

Jo to jsem zapomněl stojí 17500

http://powerpc.cz/herni-pc-intel-core-i54440-31ghz-8gb-1tb-gtx750-ti-2gb-p-56525.html

tady je odkaz do obchodu

25.07.2015 13:41
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud by v tom v tom byl systém, pak jakž takž. Bez systému je to drahé.

A jelikož neumějí ani česky, pak bych od nic nekoupil ani větrák za stovku!

Co se děje po objednání sestavy:

1. sestavu sestavíme, oživýme a nahrajeme nejnovější verzi BIOSu pro stabilní chod PC

2. podle Vašeho výběru instalujeme operační systém včetně všech posledních aktualizací z Windows UPDATE a nejnovějších ovladačů

3. PC řádně odzkoušíme zátěžovými testy, které prověří jeho stabilní chod a výkon

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
25.07.2015 14:45
příspěvků:3

Díky za info, ale četl jsem recenze na ten obchod a jsou v pohodě jen mi šlo o tu cenu, takže díky

26.07.2015 05:49
ověřen
příspěvků:1 873

Pokud si dáš nějaký cenový limit mohl by ti kolega poskládat sestavu s ideálním poměrem k ceně.

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
28.07.2015 05:37
ověřen
příspěvků:442

Tak ceny tam mají bez OS. Vždy na něčem šetří, hlavně na skříních, dále tam vidím často méně kvalitní zdroje, občas desky a grafiky. Kombinují do "Herních" PC APUčka s levnýma grafikama.

A to jejich "Ultimátní herní PC" kam daly předraženou i5 v kombinaci s nejlevnější R9 270x... Desku raději neudávají.. Ale desky s maximální systémovou pamětí 16GB jsou low-end, dnešní standard je 32GB.

Takže ne, zde neobjednávat. :-)

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace