Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > PC mi hlásí plný disk, ikdyž ho pořád mažu

PC mi hlásí plný disk, ikdyž ho pořád mažu

19.01.2011 20:41
příspěvků:4

Mám dotaz.Neustále se mi zaplňuje disk C i když na něho nic nestahuju.Stále mi to hlásí plný disk (50GB),něco smažu a druhý den je to opět plné,už nemám co mazat,nemám tam žádné fotky,filmy prostě nic ,ale disk je plný.Díky

//upraven nadpis

//Wojta

19.01.2011 20:43
příspěvků:70

Nic tam nepřidáváš a on se Sám od sebe zaplňuje ?

A c e r A s p i r e 5 5 4 2 G Usmívej se , zítra bude hůř ...
19.01.2011 20:46
příspěvků:1 920

Kolik toho vždycky tak smažeš?

19.01.2011 21:03
příspěvků:4

Přesně tak nic tam nestahuju a sám se plní.Mažu minimum, protože už nevím co mazat.Složka systemprofile píše velikost 23,5 GB,3345 souborů,ale když složku otevřu tak je prázdná.

19.01.2011 21:04
příspěvků:1 920

Řekni mi, nebo pošli screen když dáš v Tento Počítač NA DISK PRAVÝM TLAČIDLEM MYŠI> Vlastnosti, a řekni mi volné a zaplněné místo

19.01.2011 21:12
příspěvků:4

Využité místo 43.9GB.Volné místo teď 52kB,někdy 0.

19.01.2011 21:20
příspěvků:1 920

stáhni ci CCleaner z mého podpisu, a vyčisti si prohlížeče a aplikace... pokud jsi dlouho nic takového nedělal, zkus to...

Nemáš v PC nějaké velké aplikace, hry?

19.01.2011 21:25
příspěvků:70

Vypni si rez.ochrany i firewall.
Stáhni si Dr. Web CureIt
dej update , po aktualizaci dej start.

Tlacitky dole muzeš soubor léčit(systémové soubory), smazat, přesunout nebo přejmenovat

Stáhni si Malwarebytes' Anti-Malware

Nainstaluj a spusť ho

- na konci instalace se ujisti že máš zvoleny/zatrhnuty obě možnosti:

Update Malwarebytes' Anti-Malware (Aktualizace Malwarebytes' Anti-Malware) a Launch Malwarebytes' Anti-Malware (Spustit aplikaci Malwarebytes' Anti-Malware), pokud jo tak klikni na tlačítko Finish

- pokud bude nalezena aktualizace, tak se stáhne a nainstaluje

- a dej Scan

- po proběhnutí programu se ti objeví hláška tak klikni na OK a pak na tlačítko Show Results

- ujistit se že máš zatrhnuté všechny vypsané nálezy a klikni na tlačítko Remove Selected

- když skončí odstraňování tak se ti zobrazí log, tak ho sem dej.

- pak zvol v programu OK a pak program ukonči přes Exit

Wojta: I kdyby měl v PC nějaké velké hry tak by to nevadilo protože sami od sebe by nezabírali více a více místa na disku, jedná se o vir. No a CCleanerem si moc nepomůže, to smaže akorád nepotřebné soubory, historii, cookies apod. a zase se mu disk "sám od sebe" zaplní.

EDIT: Zkus ještě Spyware Terminator !

A c e r A s p i r e 5 5 4 2 G Usmívej se , zítra bude hůř ...
19.01.2011 21:40
příspěvků:4

Mám asi 4 hry pro malé děcka, nic velkého ,ale na G.Tvoji radu vyzkouším,Zatím díky

20.01.2011 11:54
příspěvků:1 920

Wojta: I kdyby měl v PC nějaké velké hry tak by to nevadilo protože sami od sebe by nezabírali více a více místa na disku, jedná se o vir. No a CCleanerem si moc nepomůže, to smaže akorád nepotřebné soubory, historii, cookies apod. a zase se mu disk "sám od sebe" zaplní.

jo, ale kdo moc surfuje po inetu, jako já, během cca 3-4 měsíců jsem měl 2.6 GB souborů, cookies apod. ke smazání možnosti jsou různé

20.01.2011 12:38
příspěvků:70

Ach jo , ale on říkal že s pc nic nědělá (nestahuje, neinstaluje ...) a stejně se mu PC sám od sebe zaplňuje! Tím, že něco odstarní tak škodí sám sobě a dává akorád možnost viru, aby se dál rozléhal a zaplňoval PC soubory. Takže by mu akorád pomáhal a uvolňoval místo, on se ho musí nejprve zbavit !

A c e r A s p i r e 5 5 4 2 G Usmívej se , zítra bude hůř ...
25.08.2012 20:05
příspěvků:25

Dobrý den děkuji za tyhle komentáře moc mi pomohly měl jsem na disku volný 250mb a teď jsem stáhnul malware něco a překontroloval pc našlo to 5 malware které jsem hned nechal smazat! poté mi to uvolnilo tak 1GB takže sem mel 1,2GB ale hned na to jsem poprvé použil CCleaner a nechal jsem to chvíly nyní mám volných 86,4 GB ! všem vám moc děkuji měl jsem s tím velké potíže opravdu moc moc děkuji proto také sdílím toto Fórum !

Máte na mě otázky pište zprávy Nuda je jen převlečená zábava ! Tak si užívej!
03.11.2012 15:31
příspěvků:1

Zdravím. Měl jsem stejný problém, který už je zde uveden. Udělal jsem vše, co je zde také napsané, ale uvolnilo se mi pouze 2 GB místa. Na PC mám dvě hry, které mohou mít dohromady 20 GB a celková velikost disku D je 116 GB. Nemáte ještě nějaké rady, když ani tohle nepomohlo? Díky za vše.

01.04.2013 11:09
příspěvků:1

Mám úplně to samé. Před chvíli jsem přesunula pár složek z C na D, na C jsem měla volných 110kB (cca) a po chvíli se mi zase celé zaplnilo, nemohu z netu stahovat ani programy, co tu doporučujete! Je to hrůza, už nevím, co s tím!

09.02.2014 00:29
příspěvků:1
pizin | 19.01.2011 21:12

Využité místo 43.9GB.Volné místo teď 52kB,někdy 0.

To Mam uplne sice jine casla napr 56 GB plnejch a volny 48 GB

TAKZE VOLNEHO MISTA MAM 8 GB CO STIM UDELAT PROSIM PORADTE

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace