Upoutávka
Úvod > Fórum > Ostatní > Pokec > PC je pomalý

PC je pomalý

16.08.2022 11:33
příspěvků:1

Dobrý den,

Před cca rokem a půl jsem si pořídil nový PC, ale mám pocit, že něco není OK. PC moc nerozumím, nechal jsem si tehda poradit, ale zdá se mi nepřiměřeně pomalý - hlavně spouštění systému a celkově načítání všeho. Pokud rozjedu i nové hry na vysoké detaily, jede to slušně, jen načítání textur někdy trvá déle, ale start trvá v řádu cca 5 minut, než jsem schopný něco dělat. Ve screenu přikládám údaje z hwinfo. Do nového jsem vložil HDD ze starého, nemůže to být problém? Resp. je někde nějaký jiný problém?

Pakliže by problémem byl HDD, dokázal by někdo poradit, jaký si místo něj pořídít?

Děkuji za pomoc,
TJ.

13.07.2023 10:40
příspěvků:101

Máš v systému 500GB HDD, 2TB HDD (s nějakým varováním takže možná odchází) a 120 GB SSD

Pokud bootuješ to SSD a je na něm i torchu volného místa tak by ten systém neměl být tak pomalý.

Ale pokud bootuješ systém z HDD tak to může trvat, hry a software se také bude načítat pomaleji z HDD.

Takže zjisti z kterého disku bootuješ a co za varování má ten dvou terový hard disk.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace