PC a TV

20.05.2010 10:35
příspěvků:91

Ahojda,

vim, ze se to tu resi uz dlouho a jsou o tom romany,ale i presto moc moc prosim o radu. Mam v PC WIN7 se softem Catalyst Control Center a TV Plazmu. Jak v PC, tak v TV mam HDMI,takze propojeni je pouze HDMI kabelem. Muzu poprosit o radu o podrobny navod pro lamy,jak to propojit aby to fungovalo a mohla jednoduse pustit v pc film - dvakrat kliknout a bezel na tv? Nebo neexistuje na to primo nejaky prehravac, ve kterem bych jen vybrala,zda bude spusten na pc nebo v tv? A je mozne v prubehu pousteni filmu v tv se i divat na neco na pc?Myslim napr. internet? Dekuji moc za rady.

01.06.2010 20:07
příspěvků:91

Ahojda, tak se mi tv s pc snad podarilo propojit.. Ale mam jiny problem Propojuji to pres HDMI kabel,ale neuspesne. Ale kdyz jsem jen vymenila kabel HDMI za VGA tak to bylo uspesne. Pritom kabel HDMI je vyzkouseny i na jinych zarizenich a vse bylo OK. Takze si myslim, ze se bude jeste neco nekde jen povolovat .Muzete mi prosim poradit? Dekuji. Mam Panasonic Viera Plazmu.Dekuji

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace