Úvod > Fórum > Hardware > Ostatní > Paměťová karta

Paměťová karta

09.06.2017 11:05
příspěvků:3

Ahoj, mám paměťovou kartu Samsung Evo MicroSD HC I 32 GB. Bohužel víc nevím a když jsem koukal na alzu, tak jich tam je víc. Jediný co ještě je bílo oranžová. Sice to asi moc nepomůže, ale napíšu to sem. :-) Mám jí teď v mobilu, ale o víkendu jedu na takovou akci a mám domluveno, že mi kamarád půjčí kameru aee lyfe silver a chtěl bych do toho dát tuhle kartu. Myslíte, že bude dost rychlá na zápis? Četl jsem že ty karty musí být dost rychlé a já si nejsem jistý jestli zrovna tahle to splňuje. Nevíte někdo?

09.06.2017 11:41
ověřen
příspěvků:4 972

Těch karet je více, takže těžko říct. Zkus natočit video mobilem, jestli se to nebude trhat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.06.2017 12:30
příspěvků:3

Video v mobilu se přehrává v pohodě na FullHD, ale je to asi jenom 30 fps a ta kamera má 60 fps, takže proto se radši ptám.

09.06.2017 12:36
ověřen
příspěvků:4 972

Pak by to mělo jít.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.06.2017 13:34
příspěvků:3

Dobře, děkuju za radu. :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace