Upoutávka
Úvod > Fórum > Internet > Padání internetu (wi-fi)

Padání internetu (wi-fi)

07.11.2015 20:09
příspěvků:4

Zdravím

Jsem poměrně zoufalí ani technik mi nepomůže tak to zkouším tady :-D

Jsem připojený přes poskytovatele Wi-Fi připojení, venku mám anténu.

Asi 10x za den se mi odpojí net, oranžovej vykřičník, omezení připojení. Ale ping na antenu je v normálu tam to proudí non-stop. Problém je někde mezi antenou a mém PC. Ovladače sem aktulizoval. Napadá někoho něco ?? Podle technika to je přetížením ale to je kravina, jelikož to spadne uplně random i když jenom prohlížím stránku.

07.11.2015 20:24
ověřen
příspěvků:2 090

"Problém je někde mezi antenou a mém PC".

To je docela přesně napsáno, ale těžko radit, když nevíme, co vlastně mezi anténou a PC máš a jak je to zapojené.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
07.11.2015 20:47
příspěvků:4

Jak asi, kabelem do PC. Nemám to ani přes router.

07.11.2015 22:54
příspěvků:4

ping

08.11.2015 01:48
ověřen
příspěvků:2 090

"Jak asi, kabelem do PC"

Po téhle tvé reakci mě docela přešla chuť se starat o tvé problémy.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
08.11.2015 08:15
příspěvků:4

Po tvé aroganci mě to i těší .

08.11.2015 08:19
ověřen
příspěvků:4 972

Ty si taky neodpověděl zrovna mile.

" Problém je někde mezi antenou a mém PC. " Pak sis odpověděl, je to vadný kabel.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace