Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Padající USB WiFi připojení při vytížení PC

Padající USB WiFi připojení při vytížení PC

07.11.2011 12:25
příspěvků:1

Ahoj,

popis mého problému: mám stolní PC (i5 2,66ghz; 4gb ram; GF230) a jsem s ním připojen k 8mb bezdrátovému internetu skrze USB WiFi adaptér AirLive. Vše funguje v pořádku až do té doby, kdy začne být počítač vytížen. Respektive jakmile například začnu formátovat video, PC je tak vytížen, že USB WiFi přestane kompletně fungovat a internet je zamrzlý do té doby, než svou úlohu dokončí. Opravdu nepříjemné to je, když se výjimečně rozhodnu si něco zahrát online - při náročných hrách totiž dojde k vytížení, latency okamžitě letí do nebes a mě čeká odpojení ze serveru.

Nemohli byste mi, prosím, poradit, zda je tohle možné nějak řešit? Například jiným adaptérem, softwarem, čímkoliv. Je mi jasné, že nejlepší řešením by bylo provrtat díru do zdi a natáhnout kabel, ale pan domácí...

Díky moc za každou radu.

07.11.2011 17:52
příspěvků:5 728

jestli mas usb2 a usb3 tak ho zkus strcit do starsiho usb slotu. Muze byt chyba v softwaru. Problem by podle me vyresilo pouziti interniho wifi (spatny radic USB dokaze vytizit procesor).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace