Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven (Win7)

Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven (Win7)

16.01.2011 22:53
příspěvků:1

Zdravím,

něco málo přes týden mám problém se svým notebookem Acer Aspire TimelineX 5820TG. Když přepínám z integrované grafiky na ATi HD 5650, tak mi vyskočí hláška "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven" a pod ní "Ovladač zobrazení AMD driver přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven". Přepínání na tuto GK trvá o trochu déle než tomu bylo před objevením této chyby. Když jsem se rozhodl přeinstalovat ovladač, což proběhlo bez problémů, tak po přepnutí na ATi zůstane displej černý a musí se notebook restartovat. Jinak normálně startuje s defautlně nastavenou ATi a jde to bez problému do té doby, než se přepína z integrované na ATI.

Setkal jste se někdo s podobným problémem? Jak by se dal vyřešit? Nechal jsem to hodinu projet furmarkem a žádné problémy se neobjevily. Teplota byla 85° a FPS průměrně 25.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace