Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > Ovladač zobrazení přestal pracovat a byl obnoven. (Win7)

Ovladač zobrazení přestal pracovat a byl obnoven. (Win7)

26.10.2016 11:01
příspěvků:5

Ahoj, mám takový problém, vždy když hraji nějakou hru, tak mi po pár minutách zamrzne obrazovka, zčerná a třeba u CSka se "bugne" zvuk a stále se opakuje. Toto ze začalo stával po koupi nové grafické karty Radeon RX 460 2GB. Vyzkoušel jsem všechny ovladače na GF, takže to by se mohlo vyloučit.

PC mám starý a dost pomalý.
Tady jsou moje komponenty.
https://ctrlv.cz/p8jH
Tohle byla moje stará GF, která odešla:
Ati Radeon HD 3600 series.

Díky za kždou radu.

26.10.2016 11:07
ověřen
příspěvků:4 972

Ty obrázky jsou k ničemu, lepší je ty komponenty vypsat. Chybí tam důležitá věc a to je zdroj. Jaký je to typ a výkon ve Watech?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.10.2016 12:10
příspěvků:5

Zdroj mám Liteon PS-5301-08HF 300W

26.10.2016 12:13
ověřen
příspěvků:4 972

Ta karta bere sice 75W, ale pokud tento noname zdroj je starší pak by mohl být příčinou problémů. Ten výkon zdroje je na hranici.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
26.10.2016 12:30
příspěvků:5

OK díky :-)

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace