Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Ovladač StarForce

Ovladač StarForce

01.07.2010 15:53
příspěvků:4

Ahoj,mám takový problém. Mám Windows Vista a nějakou dobu když zapnu pc mi naskočí,že je problém s kompabilitou že ovladač StarForce byl zablokován. Nevím co s tím dělat. Navíc mám problém s Mp4 když jí připojím k pc najede mi,že mám připojený nový hardware ale nejde se dostat do její složky. Může to být tím? Předem děkuji za odpověď

01.07.2010 20:25
příspěvků:208

<fieldset><legend>klara89</legend>Ahoj,mám takový problém. Mám Windows Vista a nějakou dobu když zapnu pc mi naskočí,že je problém s kompabilitou že ovladač StarForce byl zablokován. Nevím co s tím dělat. Navíc mám problém s Mp4 když jí připojím k pc najede mi,že mám připojený nový hardware ale nejde se dostat do její složky. Může to být tím? Předem děkuji za odpověď

Starforce je ochrana v CD a maš nainštalovaní zlí ovladač starforce

pre MP4 nemáš ovladač-drivers a preto ti to nefunguje, chod na stranku vyrobcu MP4 a tam si to stiahni alebo použi driver checker a ten ti najde ovladač a ako aj si cezen pozalohuj všetky ovladače tvojho systemu a v buducnosti ti ich razom nainštaluje ked budeš preinštalovavat windows

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace