Úvod > Fórum > Hardware > Grafické karty > optimus Lenovo ideapad z570

optimus Lenovo ideapad z570

02.12.2012 18:18
příspěvků:8

mam dotaz dostal jsem radu ze kdyz na NB vypnu Optimus bude mi fungovat pouze grafika dedikovana tedy Nvidia ale na me Nb Lenovo ideapad z570 to tak nejni ale jede to na grafiku Intel...poradite mi coo stim dekuji

02.12.2012 18:31
příspěvků:5 728

pri vypnuti v biosu bys mel mit na vyber mezi optimus, integrovanou a dedikovanou grafikou (tak jsem to aspon tak 3x videl ja), popripade pri vypnuti optimusu se automaticky pouziva dedikovana karta (to maj drazsi HP). Tedka se divam, a z570 patrne podporu dedikovane pri vypnutym optimusu nema. Kazdopadne jestli je nejaky problem (predpokladam ten tvuj predchozi prispevek) s FPS, tak vypnutim optimusu i tak zjistis, zda je nekde problem- pokud bude FPS na stejne urovni jak s optimusem, tak znamena ze ti windows automaticky neprepne grafiku a mel by pomoct nastaveni profilu. Pokud bude pokles fps, tak muzem hledat problem nekde jinde a ne u grafiky

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
02.12.2012 19:23
příspěvků:8

<fieldset><legend>radeksima</legend>pri vypnuti v biosu bys mel mit na vyber mezi optimus, integrovanou a dedikovanou grafikou (tak jsem to aspon tak 3x videl ja), popripade pri vypnuti optimusu se automaticky pouziva dedikovana karta (to maj drazsi HP). Tedka se divam, a z570 patrne podporu dedikovane pri vypnutym optimusu nema. Kazdopadne jestli je nejaky problem (predpokladam ten tvuj predchozi prispevek) s FPS, tak vypnutim optimusu i tak zjistis, zda je nekde problem- pokud bude FPS na stejne urovni jak s optimusem, tak znamena ze ti windows automaticky neprepne grafiku a mel by pomoct nastaveni profilu. Pokud bude pokles fps, tak muzem hledat problem nekde jinde a ne u grafiky

tak sem to zkusil s vypnutim optimusu jak si mi radil a je to porad to stejne bez zadneho zlepseni...tak jestli bys mi poradil jak nastavit ten profil

02.12.2012 20:36
příspěvků:5 728

me jde o zhorseni. tak zjistime jesti pri hrani s optimusem jede integrovana.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.12.2012 16:03
příspěvků:8

<fieldset><legend>radeksima</legend>me jde o zhorseni. tak zjistime jesti pri hrani s optimusem jede integrovana.

zhorseni ani ne..spise u neakych her zlepseni a u neakych zhorseni...vetsina her jela predtim na nvidii bez problemu a ted s velkymi problemi tak opravdu nevim co stim

03.12.2012 17:44
příspěvků:5 728

zkus dat obnoivu systemu do predchoziho stavu...

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
03.12.2012 19:47
příspěvků:8

<fieldset><legend>radeksima</legend>zkus dat obnoivu systemu do predchoziho stavu...

a pomuzes mi jak na to???

04.12.2012 08:08
příspěvků:5 728

kliknout pravym tlacitkem na pocitac, dat vlsatnosti, ochrana systemu.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace