Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > oprávnění Win 7

oprávnění Win 7

26.03.2012 15:26
příspěvků:2

Zdravím,

předem se omlouvám, zda se tento problém už řešil, ale konkrétní odpověď jsem nikde nenašel. Mám vytvořený uživ. účet, který je ve skupině administrators, ale když potřebuji například vytvořit nebo zkopírovat soubor na disk C do kořene (do ostatních složek to jde), tak mi to práva neumožní. Skupina administators má na disku plné řízení, zkoušel jsem nastavit plné řízení přímo pro daného uživatele, ale stále nic. V místních zásadách nevím kde přesně a jestli vůbec se něco podobného dá nastavit. Díky předem za rady.

26.03.2012 15:38
příspěvků:5 728

kopirujes to napr. totalcommanderem nebo pomoci pocitac v nabidce start? Starsi aplikace si nerozumi s win7 a musi se poustet jako administrator (pravy tlacitko a pustit jako spravce).

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
26.03.2012 15:44
příspěvků:2

Zkoušel jsem to zatím jen v průzkumníku...tu možnost spouštět jako administartor nikde při vytváření souboru nevidím.

26.03.2012 16:06
příspěvků:1 279

A máte nastavené aby byla oprávnění pro disk C použita i ve všech podsložkách? (dědičnost)

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace