Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Oem verze Windows

Oem verze Windows

29.12.2012 20:38
příspěvků:2

Zdravím chtěl bych se zeptat na jeden problém.

Stavím si pc a nakoupil jsem všechny komponenty (MB,RAM,HDD,CASE,ZDROJ,CPU) + Windows 7 OEM verzi. Jsem si špatně přečet popis základní desky a nemá integrovanou grafiku. Bude tento system legální když jí budu mít na faktuře zvlášť?

29.12.2012 21:37
příspěvků:5 728

oem licence je vazana na zakladni desku.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
29.12.2012 22:29
příspěvků:2

Všude jsem se totiž dočetl že musí být na faktuře (MB,RAM,ZDROj,CASE,HDD) ty na faktuře společně s win. mám. Takže když budu mít grafiku na jiné faktuře,tak bude systém řádně legální ?? Jestli to dobře chápu.

30.12.2012 08:43
příspěvků:5 728

jedna duezita vec- nikdo ti nepujde na kontrolu do bytu. a za druhe jeste dulezitji vec- ty jakozto fyzicka osoba nepodnikajici nemas povinnost uchovavat doklady. takze i kdyby jsi tu oem licnci zakoupil zvlast, tak ti muze byt ukradene, ze jsi to mel mit zakoupit dohromady. dulezity je mit nalepeny stitek. a rozhodne tim nechcu navadet k nelegalnimu instalovani (za prve kd vi kolik tam budes mit viru a za druhe m**ani s crackama je obcas vysilujici, obvlzast po intlaci updatu, ktery ten crack deaktivuje)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace