Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Odstranění Ticha

Odstranění Ticha

01.04.2016 17:10
příspěvků:158

Ahoj,

Chci se zeptat zda li existuje nějaký program,který odstraní tichá místa zároveň s obrazem ve videu automaticky.Třeba jako v AudaCity !

01.04.2016 17:40
ověřen
příspěvků:4 972

K čemu to má konkrétně sloužit?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.04.2016 17:41
příspěvků:158

Ke střihu videa abych nemusel jak debil pořád stříhat míetečko po místečku 4 hodiny !

01.04.2016 17:48
ověřen
příspěvků:4 972

Asi se jedná o tvoje videa. To budeš muset stříhat dál manuálně.

Mám dost zkušeností s vystříháváním reklam z filmů a je to fakt piplačka, nicméně i ticho má ve videu své místo a žádný program nepozná, zda tam to ticho být má, nebo nemá.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.04.2016 17:53
příspěvků:158

Já sem myslel že by to jenom ticho vystřihlo audacity to vystřihne ! Ale já bych potřeboval k tomu i obraz aby to vystřihlo

01.04.2016 18:00
ověřen
příspěvků:4 972

Žádný z videoeditorů co znám, toto neumí. Sestříhal jsem stovky filmů a jeden také trval i 4 hodiny, tedy práce.

Ještě koukni na VD: http://jech.webz.cz/vd.php

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
01.04.2016 18:12
příspěvků:158

Ok tak nic nevadí potom mrknu :-)
Každopádně díky za snahu pomoci :-) !

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace