Upoutávka
Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Obnova dat po RYCHLÉM formátu v instalačce Win

Obnova dat po RYCHLÉM formátu v instalačce Win

09.07.2011 20:54
ověřen
příspěvků:430

Jde to vůbec? Pokud vím, programy na to jsou (třeba recuva od Piriformu), ale jde to i po formátu? Teda spíš po tom rychlym, kterej "jenom" smaže všechny data (je mi jasný že po klasickym formátu už mi opravdu nic nepomůže)? Sem konečně dostal svůj PC z5 s deskou http://www.alza.cz/gigabyte-p41t-d3-d178478.htm a pamětí 1x 2048 Mb od Kingstonu. Mám to zadarmo, takže si nemůžu stěžovat. Je to moje blbost, že jsem si myslel že mam důležitej programátorskej projekt na D: a přitom byl na C: nejspíš v dokumentech, spolu s dalšímy už hotovými programy. Formát byl bez předělávání oddílů. Dík

little_wolf
09.07.2011 21:14
příspěvků:5 728

co takhle to nejdriv zkusit a pak se ptat? pokud jsi data neprepsal novyma datama tak to pujde.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
10.07.2011 10:08
ověřen
příspěvků:430

Já to zkoušim... Hele já sem to přeinstaloval i s formátem, to je ta kravina co jsem udělal. Takže teď už mam jenom doufat, že ty důležitý soubory budou v jinym sektoru...

little_wolf
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace