O2 Tv

24.08.2015 15:39
příspěvků:35

Dobrý den.

Předem se omlouvám, ale nevím do jakého fóra jsem měl napsat tento příspěvek.

Chtěl bych vás požádat o radu. Mám o2 tv ke které jsem měl připojené 3 televize lan port č. 2 a č. 3

V lan portu číslo 2 byl zapojen set-topbox č1.

V lan portu číslo 3 byl zapojen lan kabel do switche ze kterého šli kabely do set-topboxu č.2 a č.3

Tyto 2 porty již byli prednastavené a vše fungovalo jak mělo. Jenže poslední dobou začali televize vypadávat fungovali třeba jem 2 tv a nebo jen 1 tv.

Port č. 1 a č. 2 je nastavený jenom na internet.

A má otázka zní zda pujde nějak přenastavit port 1 a 2 aby přes tyto 2 porty šla napojit tv. Doufám, že má žádost je smyslu plná.

Předem děkuji za každou odpověd.
Modem:Huawei Echolife HG622u (od o2)

24.08.2015 15:56
ověřen
příspěvků:2 090

Doporučuji se především obrátit na poskytovatele, tedy O2.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
24.08.2015 16:48
příspěvků:35

Poskytovatel o2 bohužel poskytuje jen 2 tv (2 set-topboxy) mě šlo o to, že přes switch to blbne momentálně mám zapojené 2 tv a fungují normálně v portu 2 a 3. Chtěl bych port 1 a 4 přenastavit na stejnou konfiguraci jako je port 2 a 3 abych mohl zapojit další tv přímo do portu a ne pres switch.

24.08.2015 17:29
ověřen
příspěvků:2 090

Ten modem je Tvůj? Nebo O2?

I tak bych zkusil změnu konfigurace přes poskytovatele, možná,že to ani nepovoluje!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
25.08.2015 16:12
příspěvků:35

Ano modem je můj zakoupen přes o2

25.08.2015 19:38
ověřen
příspěvků:2 090

Nejsem si jistý, ale myslím, že poskytovatel bude mít ošetřeno, aby modem nešel "amatérsky" překonfigurovat, protože to by umožňovalo použití více TV přístrojů a tím obejití podmínek O2.

Jestli se pletu, snad mě tu někdo opraví.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
25.08.2015 20:08
příspěvků:35

Nepleteš se nastavení modemu i kompletní konfigurace jde přenastavit, ale bohužel nevim jak přenastavit ostatní porty.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace