Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > nVidia gt130m 512mb DDR2

nVidia gt130m 512mb DDR2

05.11.2010 18:39
příspěvků:108

Zdravím , toto téma spíš zakládám ze zvědavosti , protože konkrétní problém ve funkčnosti nemám , ale chtěl bych se zeptat jak jste na tom s teplotami dedikovaných GPU v noteboocích při hraní her , resp. při režimu kdy se karta přepne na maximální takty

Já mám v notesu již výše zmíněnou Nvidii gt130m s 512mb DDR2 pamětí , ta je taktována na 400Mhz (800mhz efektivně) , dále jádro na 600Mhz a shadery na 1500Mhz , mám vypnutý power mizer takže je karta stále přepnutá na max takty (výše uvedené) , při činnosti která neklade na grafiku velké nároky (práce s kancelářskými aplikacemi , surfování) má 60°C , při hraní her se teplota vyšplhá až na 75 - 80°C maximálně , přitom se notebook ani jednou nerestartoval a neni nijak výrazně horký , grafika á vlastní chlazení (heatpipe a žebrování odďelené od CPU)

Co si myslíte o provozníc teplotách ? (berte v úvahu že běží stále na max taktech)

Děkuji za poznámky a různé osobní zkušenosti či zajímavosti

CR.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace