|<<13>>|

NUTNÉ-Z Windows 10 na Windows 7 po deseti dnech

05.03.2017 14:24
příspěvků:24
bluespirit | 05.03.2017 14:17

Něco si dělal špatně, mě se to často také povede odkrýt až na 3, 4 pokus.

Já jsem to zkoušel asi 30x a nikdy se nic nezobrazilo

05.03.2017 17:58
příspěvků:24

Mám další dotaz. Bitová kopie se děla na jaký typ DVD? DVD-RW nebo DVD+R

05.03.2017 18:11
ověřen
příspěvků:4 972

To je přece jedno, jenom DVD RW je přepisovatelné.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
05.03.2017 18:25
příspěvků:24

Dobře ale nebylo by lepší si koupit externí HDD? Už dlouho o něm uvažuji. Ale vlastně já už tu kopii mám když mám na disku D: recovery od HP. A je mi divné, ze by se to smazalo po deseti dnech od nainstalovány W10

06.03.2017 08:11
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud si tu kopii dělal sám /tos dříve nenapsal/ pak tam samozřejmě zůstane.

Externí HDD je samozřejmě lepší.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.08.2017 08:04
ověřen
příspěvků:3

Dobrý den,mám prosbu syn chtěl přeinstalovat W7na W10,chtěl udělat čistou instalaci,ale vyskočila mu tabulka,

Systém nelze nainstalovat na tento disk má tabulku oddílu MBR.V systémech EFI lze systém Windows instalovat pouze na disky GPT.Byl by tady někdo kdo by mě prosím poradil co tím dělat,napadlo mě nechat ho formátovat v jiném počítači.

děkuji za odpověď.

20.08.2017 08:25
ověřen
příspěvků:3

Dobrý den,mám prosbu syn chtěl přeinstalovat W7na W10,chtěl udělat čistou instalaci,ale vyskočila mu tabulka,

Systém nelze nainstalovat na tento disk má tabulku oddílu MBR.V systémech EFI lze systém Windows instalovat pouze na disky GPT.Byl by tady někdo kdo by mě prosím poradil co tím dělat,napadlo mě nechat ho formátovat v jiném počítači.

děkuji za odpověď.

20.08.2017 08:27
ověřen
příspěvků:2 090

Tvůj dotaz ani vzdáleně nesouvisí s problematikou v tomto vláknu. Založ si nové své téma (vlákno), myslím, že ti budu umět poradit.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
|<<13>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace