Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Ntb Acer travelmate se seká při přehrávání videa

Ntb Acer travelmate se seká při přehrávání videa

24.11.2013 17:54
příspěvků:4

Zdravím a prosím zde přítomné o radu s pc. Ntb mám od loňského léta, nainstalován win7, používán pro běžné věci - psaní, net, přehrávání filmů. Antivir mám od microsoft, pravidelně pc projíždím od blbostí, které by mohly nějak ohrozit pc. Ale - dva měsíce zpět se začal sekat pc při přehrávání videa z internetu, youtube, online přenosy atd. Počítač ho přehvává, po chvíli se sekne a začne z reproduktoru vydávat pěkně hnusné zvuky, nevím jak to nazvat, ale je to strašně nepříjemné. PC nereaguje, musí se natvrdo vypnout. Zkoušela jsem pár programů na odstanění malware apod. Log mám čistý podle toho, co mi radili lidi, co tomu rozumí. Ovšem problém se stále nevyřešil a já teď potřebuji vědět, zda mám jít pc reklamovat, nebo ještě zkusit něco, co mi pomůže). Každopádně pokud nepřehrávám videa, pc funguje. Díky moc za jakoukoli odpověď vedoucí k rozlousknutí problému.

24.11.2013 18:05
příspěvků:5 728

obvykle pomuze procistit vsechny chladice od prachu ;) muzes zkusit stahnout hwmonitor a postnout semka teploty, bez zateze a cca 3 minuty zateze.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
25.11.2013 17:33
příspěvků:4

Toto je první test.

25.11.2013 17:34
příspěvků:4

Test2 zátěž a seknutí

25.11.2013 17:34
příspěvků:4

Test pevného disku je ok. Co tedy zkusit dál? Test Ram je take ok.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace