Úvod > Fórum > Internet > Ostatní > Nova sport - nejde pustit přes net

Nova sport - nejde pustit přes net

04.07.2011 12:32
příspěvků:1

Zdravím.

Chtěla jsem moc poprosit, jestli mi tu někdo nepomůžete.

Dnes (pondělí) už v 15.10... se chci dívat na Nova Sport, tenis, na PC. S internetem problémy nemám, ale todle vysílání mi nejde spustit.

Zkoušela jsem normál přes ofiko stránky Nova, tam to ani nevysílají.

Zkoušela jsem přes "zapni.tv". Jsem tam normál registrovaná. Najdu potřebnou URL, celou ji zkopíruju, ale jak se mi otevře jakýkoliv player, hlásí to, že PC nemá potřebný kodek, aby to mohl spustit.

Stáhla jsem si jich dost ze Slunečnice, a stejně to nejde.

Už nevím, co dál.

Samo, že jsem ten tenis hledala i jinde, kde by to šlo shlédnout, zatím marně.

Pleas, pomůže mi někdo?
Díky moc.

Jo a omlouvám se, ale v PC se moc nevyznám, tak potřebuju opravdu srozumitelnou vysvětlení.

04.07.2011 15:02
příspěvků:1 920

Pokud to nevysílají na nově, a vysílá se to jinde, je to nelegální protože na to nemá právo. Kup si DVBT usb tuner za 2-4 stovky, a máš televizi na PC.

04.07.2011 16:15
příspěvků:5 728

wojta:ale tady nebyl dotaz na vysilani ale na prijimani- to naopak legalni je (licenci musi mit ten co vysila, nikoliv ten co prijima).

sunny123:doporucuji stahnout napr http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/vlc-media-player/?g [hledano]=vlc&g[oz]=1.1.10 ktery ma v sobe kodeky a nedela mu stahovat stream z internetu

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace