Úvod > Fórum > Inzerce, bazar > Notebook, Netbook zdarma nebo za menší sumu

Notebook, Netbook zdarma nebo za menší sumu

27.09.2014 01:38
příspěvků:3

Dobrý den,

jsem student ujepu a hledám co nejvíce finančně dostupný notebook , který je schopný wi-fi připojení a lze na něm normálně psát, je plně funkční a neseká se. Prosím kohokoliv, kdo by mi mohl nabídnou notebook za odvoz nebo za zaplacení poštovného, aby se mi ozval popřípadě jsem ochotný zaplatit menší sumu za notebook či netbook.

Děkuji předem za zprávy/odpovědi.

27.09.2014 13:16
příspěvků:5 728

Za mých mladých let byli různé brigády (a ty jsou ještě teďka). Nebo si myslíš, že tě někdo bude dotovat? ;)

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
28.09.2014 20:38
příspěvků:3

ano, brigády jsou, ale těžko při rozvrhu, který je postavený tak jak je, můžu sehnat nějakou brigádu :-) Samozřejmě, že se snažím si něco najít, ale někdy to nejde.

29.09.2014 11:35
ověřen
příspěvků:1 873

Když už jsi se rozhodoval studovat tak jsi se měl předem připravit, ohánět se rozvrhem 4 týdny po prázdninách je trochu víc podivné ..

Pokud ignoruješ diakritiku - spisovnou češtinu, může někdo ignorovat tvůj příspěvek.
03.10.2014 20:41
příspěvků:3

O prázdniny jsem normálně pracoval, ale peníze mám na ubytování a na notebook mi jednoduše nezbyde. Ohaním se co to jde.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace