Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Notebook nejde zapnout

Notebook nejde zapnout

10.12.2012 08:33
příspěvků:3

Dobrý den,

mám notebook emachines E640, cca před týdnem mi začaly v ntb blbnout hodiny, i když jsem je spravila buď šly znovu jinak a nebo se úplně změnily i s datumem. Nevím jestli to s tím má spojitost. A k tomu se začal špatně zapínat ntb. Když jsem zmáčkla tlačítko na zapnutí zaplo se, chvíli načítalo a pak se nic nedělo a zvuk při načítání se "vypnul". Někdy stačilo vytahnout baterii a zapnout znovu, třeba když jsem to udělala dvakrát zaplo se a někdy se to zaplo hned na poprvé. Ale včera večer a dneska ráno se to už nezaplo. Přítel mi říkal, že by to mohla být tzv. modrá smrt. Chtěla jsem se zeptat jestli to půjde ještě spravit anebo je ntb už odepsaný. Pač v něm mám některé soubory, co potřebuji... děkuji Weronici

10.12.2012 08:59
příspěvků:5 728

Soubory jdou vzdy vytahnout, pro odbornika je to prace na par minut.

Jinak pc se nezapne jak? cerna obrazovka nebo to spadne pri nabihani windows?

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
10.12.2012 11:42
příspěvků:3

jj černá obrazovka

10.12.2012 12:04
příspěvků:5 728

Jestli je jeste v zaruce, tak to zkusit dat na reklamaci (s tim ze chcete data). Pokud je po zaruce, tak nechat data vytahnout (v praze dela ofico napr http://www.nonstoppc.cz/ ), neofico (bez papiru) ti tytahne data kdekdo (napr ja ) ), jen je treba mit druhy disk, kam se ty data vytahnou.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
10.12.2012 12:09
příspěvků:3

a šlo by vytáhnout i záložky z opery?

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace