Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Notebook displej (občas se zapne, občas ne)

Notebook displej (občas se zapne, občas ne)

14.06.2016 12:28
příspěvků:2

Dobrý den,

u notebooku mám tuto závadu. Občas naběhne, ale většinou se jen rozsvítí diody a displej se nerozsvítí, větráček u procesoru se točí ale přijde mi, že HDD nereaguje, když se podaří normálně nastartovat, tak při vypnutí je od HDD slyšet zastavení ploten. Když HDD vyndám, tak ale také někdy jde zapnout (zapnout znamená rozsvícení displeje) a někdy ne.

Děkuji za případné rady

14.06.2016 12:37
ověřen
příspěvků:4 972

Zkontroluj HDD http://www.slunecnice.cz/sw/crystaldiskinfo/ a dej sem log (úpravy/kopírovat)

Když ten displej nesvítí a posvítíš na něj zblízka baterkou, je vidět plocha?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
14.06.2016 13:00
příspěvků:2

Díky za reakci, HDD jsem tam zkoušel dát jiný a mělo to stejný efekt. Posvítiti vyzkouším.

14.06.2016 13:02
ověřen
příspěvků:4 972

Ten log je důležitý! Trvá to 3 minuty i se stažením!!!

Edit: Některým lidem nemá smysl radit, je to jenom ztráta času. Jak to ale poznat předem?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace