Úvod > Fórum > Hardware > Pevné disky > Nezobrazuje se USB zařízení

Nezobrazuje se USB zařízení

06.11.2016 22:42
příspěvků:6

Dobrý den,

vím, že tato témata byla hojně diskutována, ale nikde jsem nenašel řešení k mému problému. Nezobrazuje se mi prakticky nic, co připojím k mému notebooku Samsung 530U z r. 2012. Mám na něm nainstalované Windows 7.0. Vidím jenom některý externí disk. Ani telefon nebo USB klíčenky se mi nezobrazí, ačkoliv je noťas detekuje. Čím by to mohlo být? Jak bych mohl zajistit přiřazení písmena? Ve správě disků mi to nejde viz SS. Neustále se zobrazuje tato hláška. Díky moc.

07.11.2016 07:29
ověřen
příspěvků:4 972

Vlevo nahoře klikni na AKCE a vyber AKTUALIZOVAT...

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.11.2016 17:06
příspěvků:6

Moc Ti děkuji za radu. Nepomohlo a samozřejmě jsem to zkoušel ještě před tím, než jsem napsal ten dotaz. Restartovat jsem také zkoušel...stále stejná hláška

10.11.2016 09:07
ověřen
příspěvků:4 972

Jak víš, že je noťas detekuje, když se nezobrazí? Jen podle zvuku?

Zkus ve Správci zařízení všechna USB odebrat a restartuj. Třeba se to chytne.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
06.07.2017 04:03
příspěvků:6

Bohužel se mi nepodařilo zobrazit ani můj nový disk WD My Passport2599 4TB. Na televizi se mi zobrazuje, na jiném PC se mi zobrazuje, ale na mém NTB Samsung NP530U-3B s Windows 7.0 Home Premium SP1 se prostě nezobrazuje v Exploreru. V dvcmngru se zobrazuje bez vykřičníku, ovladač aktuální, ale písmeno nelze přiřadit. Formátovat ho již nechci. Mám na něm data. Odebrat a aktualizovat jsem již zkoušel.

Jediné, co jsem ještě nevyzkoušel je převod na dynamický disk a smazat svazek. Ve správci disků ze mi zobrazuje neustále hláška viz níže. I po aktualizaci, i po restartu...

Co mám udělat, abych viděl disk jako písmeno v exploreru?

06.07.2017 04:31
ověřen
příspěvků:4 972

Ve Správě disků s připojeným zařízením je to stále stejné?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
07.07.2017 12:01
příspěvků:6

Ty dva screenshoty, které jsem sem do tohoto vlákna vložil jsou stále platné. Nejde přidat písmeno. Stává se mi to i u jiných USB flashdisků. Ale externí disky to zatím bralo. Tento to asi nebere, protože je příliš nový...nevím. Možná bych měl provést upgrade systému...

07.07.2017 12:11
ověřen
příspěvků:4 972

Já bych to udělal. A také je třeba pravidelně aktualizovat.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.07.2017 01:10
příspěvků:6

A který je spolehlivý? W8 nebo rovnou W10? Četl jsem, že 10tky obsahují spoustu chyb. Také je to nový engine, na který se mi nechce zvykat. Takhle nás holt MS stále trápí. Jakmile si na něco zvykneme, už vydají to samé, jen překopané, aby dostali další prachy.

08.07.2017 05:35
ověřen
příspěvků:4 972

Za mne W10.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.07.2017 07:09
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.07.2017 22:08
příspěvků:6

Super. Tak a teď řeším důvody proč mi nejde nainstalovat W10...

10.07.2017 04:05
ověřen
příspěvků:4 972

To je konstatování nebo otázka?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace