New pc do 23k ?

12.10.2015 04:06
příspěvků:40

Ahoj,vím,že jsem už tu psal,ale nemohl jsem si odpustit napsat znovu . Minule jsem chtěl pc na h1z1 a csgo,teď by mě spíš zajímal pc na stejné hry + nějaké to gta5 apod. Nevím zda je 23tisíc dost,popřípadě doplatím. (tyto hry bych si chtěl i užívat na střední+ grafice i s nějakýma fpskama ) Děkuju předem

12.10.2015 05:20
ověřen
příspěvků:442

Ahoj,

oproti sestavě co jsem posílal posledně se výkonově nic nezvýší, lze vzít lepší zdroj, nebo přidat SSD.

A stačilo vyhledat na youtube GTA V, i5-4460, GTX960.

https://www.youtube.com/watch?v=X98ufoC6zrc

Potřebuješ poradit se sestavením PC?? 1) Založ si nové téma s vhodným názvem - např: PC, 20000,- s OS nebo Nový PC na hry do 17000,- atp. 2) Pokud možno piš slušně, přehledně a s diakritikou. 3) Popiš co nejvíce své požadavky: - cena, použití PC - s Operačním Systémem (zkráceně OS) nebo bez - periferie (myš, klávesnice, monitor, atd.), speciální požadavky (bez HDD, prosklená bočnice, barevně sladěno, velikost). V případě upgradu staršího PC vypiš všechny komponenty včetně zdroje (výrobce a výkon) a jeho stáří.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace