Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Nemohu spustit .exe soubory

Nemohu spustit .exe soubory

06.09.2012 16:09
příspěvků:3

Dobrý den, mám problém s otevíráním .exe souborů.

Jelikož jsem hrál hru Call of Duty 2 Multiplayer a chtěl zkusit wallhack (vidíte ostatní hráče přes zeď), stáhnul jsem si k tomu program, který to umožňuje ze serveru ulozto.cz. Antivirový program hlásil zablokování nežádaného souboru, tak jsem ho vypnul a stáhnul soubor znovu. Spustil jsem soubor, ale nic se nedělo. Jen se mi prohodila tlačítka na myši. Pravé za levé a naopak. Když jsem zminimalizoval hru, na ploše bylo celkem 69 nových prázdných složek, pojmenované různými čísly. Všechny jsem je smazal, smazal jsem i právě stažený program a vysypal jsem koš. Pak jsem restartoval počítač a všimnul jsem si, že nabíhal příliš pomalu a některé aplikace (Skype, Fraps, TeamSpeak 3, mIRC, avast, aj.) chybí. Když jsem chtěl stáhnout nový Skype, tak jsem nemohl otevřít instalační soubor. Otevřelo se jen okno s chybou, že se to nedá otevřít, protože nemůžu otevírat exe soubory.

Mám Windows 7 Home Premium 64 bit.
Prosím o radu, jsem z toho dost zoufalý.

06.09.2012 16:18
ověřen
příspěvků:1 280

Pokud máš zaplí bod obnovy, obnov si systém

P.S. I hate WallHackers and Cheaters !!!

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
06.09.2012 16:21
příspěvků:3

Mohl bys mi, prosím, poradit, jak na to? Nemám s tím žádnou zkušenost.

PS: Já to chtěl zkusit poprvý a jen zkusit, ne s tím hrát pravidelně. Nevěděl jsem, že narazím.

06.09.2012 16:24
příspěvků:3

Navíc, když kliknu na Ocharnu systému, hází mi to chybu "Neznámé rozhraní"

06.09.2012 18:18
příspěvků:5 728

prave jsis zaviroval nejspis pocitac, gratuluji.

zkus pustit pc v nouzovem rezimu a tam to projet antivirakem.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
06.09.2012 18:30
ověřen
příspěvků:430

Takže to cos udělal je dobrá blbost a ty seš dobrej... ehm... Nejradši bych ti vůbec neporadil, ale vzhledem k tomu že s tim mam zkušenosti (u mě to ale nezpůsobil virus z cheatů...) tak ti teda poradim. Geniálně jsi si zaviroval PC. A je to tvuj problém, protože antivirus ti ho zablokoval, ale ty sis ho prostě musel vypnout a ten virus si do PC dobrovolně instaloval. Takže jediný co musíš udělat je záloha dat a přeinstalovat systém S FORMÁTEM DISKU. Nic jinýho ti teď už asi nepomůže...

radeksima: Nazdar, dlouho jsme se tu neviděli co Ale to co píšeš se u mě nepodařilo, ten systém sice naběhne, ale antivir ne

little_wolf
06.09.2012 19:03
příspěvků:5 728

vsak je spousta antiviru, ktere jsou portable a navic v nouzaku funguje internet, tak neni problem otestovat "online"

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
06.09.2012 19:29
ověřen
příspěvků:430

Teď jde o to, jestli se ten virus nenačne i v nouzáku, protože mě to třeba vůbec nepomohlo

little_wolf
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace