Úvod > Fórum > Hardware > PC - desktopové počítače > Nejvhodnější prostředí pro Počítač

Nejvhodnější prostředí pro Počítač

13.04.2012 14:15
příspěvků:38

Ahoj lidi, jsem tu zas

Tentokrát by mě zajímalo jaké je nelepší prostředí pro PC ?? Mám ho na stole nahoře, ted bude lepší ho dát na zem čiste na zem,nechat na stole vetrackama ke zdi, nebo dát do skříně kde by nemohl moc dejchat ??? Jedná se normálně o skřín nemyslim notebok, děkuju

13.04.2012 14:53
příspěvků:51

myslím že na stole je nejlepší místo, mám ho tam taky..

13.04.2012 15:29
příspěvků:134

Záleží jak máš místo. Já mám Case daný na stole - pod stůl se mi nevejde.

Case Zalman Z9 Plus / MB Gigabyte P67A-UD3P-B3 / CPU Intel i5 2500K / Chladič GELID Solution Tranquillo / GPU Sapphire HD 6870 1G / RAM A-DATA 8GB 1333 MHz / Zdroj Fortron AURUM 700W / HDD WD 500GB / Mechanika Plextor
13.04.2012 15:53
příspěvků:1 279

Asi takhle, jakmile dáte PC na zem, bude nasávat více prachu a pak ho to chce častěji čistit.

Co se týče přísunu vzduchu a chlazení, doporučuji mít za PC alespoň cca 10cm místa + jelikož teplý vzduch stoupá (je lehčí, než vzduch studený) je dobré, aby až ke zdi nebyla nějaká deska, která by tomuto bránila. Na nasávání vzduchu stačí naproto minimální prostor, podtlakem se tam vždy nějaký dostane.

http://www.nonstoppc.cz - Nonstop PC servis Praha a okolí - opravy PC a notebooků, odvirování, obnova dat, poradenství, pc sítě a wifi, instalace a reinstalace PC, čištění PC a notebooků, optimalizace chodu, upgrade PC
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace