Úvod > Fórum > Hardware > Síťové prvky > nejspolehlivější router ??
|<<1>>|

nejspolehlivější router ??

24.04.2006 16:51
příspěvků:7

zdravim,

chtel bych od vas poradit/doporucit jaky je nejlepsi/nejspolehlivejsi router s firewall, 4-port (LAN) a jednou WAN internet, aby nezadrzoval data (pro online hry, ip telefonii) ....

mam doporucene D-Linky, OvisLink a LevelOne, ale mate nekdo s nimi vlastni zkusenosti?

hledam novy router kvuli tomuto problemu http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=734

dik za odpovedi/doporuceni

24.04.2006 22:39

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>sange</legend>zdravim,

chtel bych od vas poradit/doporucit jaky je nejlepsi/nejspolehlivejsi router s firewall, 4-port (LAN) a jednou WAN internet, aby nezadrzoval data (pro online hry, ip telefonii) ....

mam doporucene D-Linky, OvisLink a LevelOne, ale mate nekdo s nimi vlastni zkusenosti?

hledam novy router kvuli tomuto problemu http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=734

dik za odpovedi/doporuceni

D-link neber, je to krám!

25.04.2006 09:16

(neregistrovaný)

No co treba Planet? To good, asoon s tim mam dobre zkusenosti. Nevim jak jsou na tom nove modely. Ja osobne mam zkusenost treba s VRT-401

25.04.2006 09:43

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>sange</legend>zdravim,

chtel bych od vas poradit/doporucit jaky je nejlepsi/nejspolehlivejsi router s firewall, 4-port (LAN) a jednou WAN internet, aby nezadrzoval data (pro online hry, ip telefonii) ....

mam doporucene D-Linky, OvisLink a LevelOne, ale mate nekdo s nimi vlastni zkusenosti?

hledam novy router kvuli tomuto problemu http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=734

dik za odpovedi/doporuceni

CISCO :-)

25.04.2006 11:45

(neregistrovaný)

Já používám SMC Barricade 7004VBR. Naprosto bez problémů, mám připojena 4PC a jede tak půl roku bez jediného výpadku. Za těch pár "šušňů" co stál zlatá volba.

25.04.2006 14:39

(neregistrovaný)

Já používám Edimax BR-6104K víc jak rok a zatím bez problému.

25.04.2006 16:41

(neregistrovaný)

I já používám baricade a jsem s ním velice spokojený.Naprosto bez závad za poslední rok.

25.04.2006 19:00

(neregistrovaný)

Ja pouzivam rok a pul D-link .. a ten kram uz asi tisickrat umrel, a po vypnuti/zapnuti se zase reinkarnoval. Je to smejd.

Poridil bych si Linksys

25.04.2006 19:49
příspěvků:49

a nebyl by nejaky co umi omezovat rychlost na IP/MAC ?

Potrebuji z AP od Providera napojit 2PC doma + treti pres Wifi a tomu omezit max.tok dat.

MMike 8)

25.04.2006 20:28

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>sange</legend>zdravim,

chtel bych od vas poradit/doporucit jaky je nejlepsi/nejspolehlivejsi router s firewall, 4-port (LAN) a jednou WAN internet, aby nezadrzoval data (pro online hry, ip telefonii) ....

mam doporucene D-Linky, OvisLink a LevelOne, ale mate nekdo s nimi vlastni zkusenosti?

hledam novy router kvuli tomuto problemu http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=734

dik za odpovedi/doporuceni

Mam DrayTek Vigor 25OOWe, naprosta spokojenost.

26.04.2006 05:42

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>sange</legend>zdravim,

chtel bych od vas poradit/doporucit jaky je nejlepsi/nejspolehlivejsi router s firewall, 4-port (LAN) a jednou WAN internet, aby nezadrzoval data (pro online hry, ip telefonii) ....

mam doporucene D-Linky, OvisLink a LevelOne, ale mate nekdo s nimi vlastni zkusenosti?

hledam novy router kvuli tomuto problemu http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=734

dik za odpovedi/doporuceni

IP telefonie běhá bez problémů, hry hraju, ale ne přes síť. Router WRT-311.

26.04.2006 06:42
příspěvků:49

<fieldset><legend>WIFIMAN</legend><fieldset><legend>sange</legend>zdravim,

chtel bych od vas poradit/doporucit jaky je nejlepsi/nejspolehlivejsi router s firewall, 4-port (LAN) a jednou WAN internet, aby nezadrzoval data (pro online hry, ip telefonii) ....

mam doporucene D-Linky, OvisLink a LevelOne, ale mate nekdo s nimi vlastni zkusenosti?

hledam novy router kvuli tomuto problemu http://forum.rychlost.cz/viewtopic.php?t=734

dik za odpovedi/doporuceni

IP telefonie běhá bez problémů, hry hraju, ale ne přes síť. Router WRT-311.

WRT 311 je ale AP :!:
Slo by pouzit na muj ucel ?

Providerovo AP &gt; WRT-311AP &gt; z nej do dvou PC pres klasicke kabely a jeste samo WRT311AP by krmilo daty uz pres bezdratovou cestu dalsi PC,jelo by to ??? slo by limitovat pc krmene bezdratovou cestou a pro 2pc doma s klidem namapovat porty ????

MMike 8)

26.04.2006 18:34

(neregistrovaný)

D-Link jsou fakt shity! nebrat! tomu se vyvaruj!

05.05.2006 10:27

(neregistrovaný)

Mám SMC Barricade jak je tu již uvedeno. Chci připomenout, že pro profi bezporuchový provoz si nikdo nemůže koupit router za patnácet nebo dvaapůl litru. Každej bude trošku zlobit (občasnej restart nutností). S tím je nutné se smířit.

Doporučuji router s tiskovým serverem, pokud máš doma síť, dáš si tiskárnu dou routeru a můžeš na ní tisknout ze všech PC v domě (bytě).

Se svým zařízením jsem spokojen.

07.05.2006 18:50

(neregistrovaný)

co zkusit mikrotik www.mikrotik.cz dela vse na co si jen vzpomenes a i vic postaven na linuxu spravovatelny prez GUI

10.05.2006 12:41

(neregistrovaný)

ano zatim nejlepe slapal Alcatel ale ten byl pro stare ADSL a pro nove zatim tento:

modem ADSL ZyXEL 660H Ethernet http://www.zyxel.cz/product/model.php?indexcate=1079416273&amp;indexcate1=1021877946&amp;indexF cena 1500,- pocitace@hradeknadnisou.com

17.05.2006 10:43

(neregistrovaný)

Používám SMC Barricade -TM (1000 korun) . Ale bez úpravy ( bez nastavení mi to nechodilo ) Poskytovatel mi to brzdil až do úplného zablokování. Nyní už přes půl roku bez závad ani chybička. Přesto si myslím ,že 100% jistota neexsistuje. Před tím jsem likvidoval týdně až deset útoků "data miner" Dnes ani jeden. Možná že se na tom podílí i Mozila ale tu jsem používal i před tím. Nyní mám ale poslední aktualisaci 1.7. 13.

17.05.2006 11:42

(neregistrovaný)

podle dotazu chces neco s QoS, aby daval prednost VoIP a "hernim paketum" pred ostatnim trafficem, ze? To muzes postavit na jakym koliv starym PC + linux nebo treba CISCO. Ale myslim, ze zadny z vyse uvedenych QoS nepodporuje.... (aspon ty levny "ADSL" routery)

Sam mam edimax a QoS si hlidam tak, ze pri hrani a skypovani stopnu P2P :-)

28.05.2006 16:59

(neregistrovaný)

www.appro.cz

29.05.2006 09:24

(neregistrovaný)

<fieldset><legend>Petr</legend>Mám SMC Barricade jak je tu již uvedeno. Chci připomenout, že pro profi bezporuchový provoz si nikdo nemůže koupit router za patnácet nebo dvaapůl litru. Každej bude trošku zlobit (občasnej restart nutností). S tím je nutné se smířit.

Doporučuji router s tiskovým serverem, pokud máš doma síť, dáš si tiskárnu dou routeru a můžeš na ní tisknout ze všech PC v domě (bytě).

Se svým zařízením jsem spokojen.

Mnohokrat jsem na ruznych forech cetl, jak kdyz nekdo chce spolehlivost a profesionalitu, ze nema kupovat lacine kramy. Plati to, ale opravdu dnes jiz skoro ne. 99% vyrobku delaji 3 ÷ 4 firmy v Cine, nebo Malaysii a jen meni krabicky, firmware, nekdy ani ne tistaky a tak nejak. Mel jsem SMC a behal dobre, jenze EDIMAX AR-7024-B za ani ne 650 Kc funguje zrovna tak spolehlive a dobre !!!

|<<1>>|
Diskuze k tomuto tématu pokračuje na další stránce.
Pokud budete vkládat odpověď bez znalosti dalších stránek můžete být mimo :)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace