Úvod > Fórum > Software > Windows všeobecně > Nejdou stahovat aktualizace windows

Nejdou stahovat aktualizace windows

28.12.2015 19:22
příspěvků:44

Zdravím mám dotaz ohledně aktualizací nevyhledá mě to aktualizace windows7 pořád to jen vyhledává ale bez výsledku nic to nenajde. Cím by to mohlo být? Instaloval jsem windows z CD.

Ještě mám jeden dotaz ve správci zařízení mám otazník u názvu

Další zařízení a po rozkliknutí je tam napsaný Neznámé zařízení.

29.12.2015 11:35
ověřen
příspěvků:4 972

Zkus ty aktualizace stáhnout manuálně. Neznámé zařízení musíš znát ty.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
29.12.2015 11:56
ověřen
příspěvků:2 090

Neznáme zařízení zjistíš následujícím způsobem:

1. Ve Správci zařízení dvojklik na Neznámé zařízení - otevřou se Vlastnosti

2. Otevři záložku Podrobnosti

3. Rozbal řádek popis zařízení a vyber ID hardwaru

4. Vyjede Ti jeden nebo několik řádků s ID, stačí, když ten první zkopíruješ do Googla a dáš Vyhledat

5. Vyjedou Ti stránky, na nichž najdeš identifikaci toho Neznámého zařízení a obvykle i nějaké drivery k němu. Pokud toho bude víc, musíš přemýšlet, třídit a zkoušet.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.01.2016 10:10
příspěvků:11

Mám stejný problém, čistá instalace Windows 7 a ve Windows Update koukám dvě hodiny na "Vyhledávání aktualizací...." hledá, hledá, nic nenachází :-(

Jinak instalace Windows bez problémů, drivery všechny OK, nikde zmínka o problému. Jen aktualizace (v rámci Windows Update) prostě není schopen dohledat. Žádná chybová hláška, prostě jen hledá a hledá...

Klasiku
CMD
proxycfg -d
net stop wuauserv
net start wuauserv
jsem zkoušel a taky no result :-(

29.01.2016 12:34
ověřen
příspěvků:2 090

Dvě hodiny není zas tak moc. Nech to běžet dál, těch aktualizací může být po čisté instalaci kolem 200 a jejich vyhledání, stažení a aktualizace mně u jednoho PC zabraly cca 20-25 hodin

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
29.01.2016 12:41
ověřen
příspěvků:4 972

Přesně tak, vyhledané aktualizace se nezobrazují. Prostě to hledá a když najde všechny, pak se zobrazí instalace aktualizací. Tam 2 hodiny nejsou dlohá doba. Je třeba vydržet a nepřerušovat to, jinak si zaděláš na další problém. V krajním případě se PC už nespustí, ale to dělá zpravidla když přerušíš instalaci. U vyhledávání by snad problém být neměl.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace