Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Nejde zapnout notebook

Nejde zapnout notebook

01.09.2014 12:16
příspěvků:2

Krásné odpoledne přeji.

Potřebovala bych poradit s notebookem. Nedávno jsem ho rozebrala, vyčistila větrák, a poté znovu složila. Ted kdyz ho zapnu tak po zmacknuti zapínaciho tlačítka to nejde vubec, obcas problikne kontrolka ale notebook sd nespusti, Nenaskočí. Dnes sem to zkusila po dlouhe době znovu a notebook dělal to same ale pak se zapl. 5 minut sel pak se znovu vypl, znovu jsem ho zapla a zase se vypl po chvíli a takhle to je furt dokola, predtim sem stim problémy nemela. Vse je zapojené správně, nic jsem neulomila nebo tak. Spoje by meli byt vsude poradne zastrcene. Nevíte kde by mohl byt zakopaný pes?? Na netu jsem nic konkrétního bohužel nenašla.

01.09.2014 12:28
příspěvků:86

Nic ve zlém,ale nevím proč se (ne)odborník pouští do takových věcí..... Může to byt prakticky čímkoliv . Moje rada servis čištění a 100% funkčnost je do 500,- daleko rozumnější než dělat věci na vlastní pěst, když tomu nerozumím

01.09.2014 12:33
příspěvků:5 728

tys odstranila i ten pasiv, který je na grafice a procesoru, nebo ciste ventilátor? Občas bývá chlazení spojené do jednoho celku. Při vyčistění je pak potřeba nanést novou teplovodivou pastu, jinak se notebook docela rychle přehřeje... Osobně bych svěřil ntb do rukou nějakého odborníka - kamaráda, který by se na to mrknul.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
01.09.2014 12:49
příspěvků:2

Ano asi to byla chyba, ale dělala jsem to podle videa. Nic jsem neodlepovala žádnou pastu nic. Asi to tedy dam nějakému kamarádovy, kazdopadne dekuji

01.09.2014 13:04
příspěvků:5 728

Jezte zkus vytahnout baterii a adapter na nekolik hodin. Idealne kdybys napsala co to je za notebook.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace