|<<2>>|

nefunkční hry

08.01.2016 13:20
ověřen
příspěvků:4 972

Použil si i CCleaner? Nic jiného fakt nevím.

http://www.servispckupka.cz/ccleaner.php

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 13:32
ověřen
příspěvků:4 972

Ještě zkus bod obnovení k datu, kdy hry fungovaly!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 13:44
příspěvků:14

Windows Resource Protection found corrupt files but was unable to fix some

of them. Details are included in the CBS.Log windirLogsCBSCBS.log. For

example C:WindowsLogsCBSCBS.log. Note that logging is currently not

supported in offline servicing scenarios.

udelal jsem to znova a naslo mi to porusene soubory jak je mam opravit nebo neco :-)

08.01.2016 13:45
příspěvků:14

a jak se to obnovuje k tomu datu ?

08.01.2016 13:52
ověřen
příspěvků:4 972

Píšeš že nejsi žádný amatér, ale neznáš základní věci. Jaký máš systém ? To mělo být jako první informace.

W7 http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/system-restore-faq#1TC=windows-7

Občas použij Google, ten rozbitý nemáš!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 13:55
příspěvků:14

windows 8.1

08.01.2016 14:03
ověřen
příspěvků:4 972

Google zase nic? Proč ti mám hledat bod obnovení, když o tom jsou na webu romány?

Tady máš popis a obrázek. Pro tebe platí to, co je označené šipkou!!!

http://www.servispckupka.cz/nastroj_obnoveni_systemu_windows_8.php

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 14:06
příspěvků:14

jojo ja az jsem se tam dostal ale kdyz to udelam tak mi to ukazuje ze budu muset snad uplne vsechno pak preinstalovat

08.01.2016 14:12
ověřen
příspěvků:4 972

Tak snad si omylem neodisntaloval něco před rokem, ale nedávno. Vrať se do bodu před tou odinstalací. Něco přeinstalovat muset budeš.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
08.01.2016 14:23
příspěvků:14

jo takze nebudu muset preinstalovat vse co mi to ukazalo protoze mi to snad ukazalo vsechny programy co jsem kdy nainstaloval

08.01.2016 14:28
ověřen
příspěvků:4 972

Záleží na tom, jaký bod si vybral !! A také na tom, co je poškozené!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
09.01.2016 16:38
příspěvků:11

Když vidím že ,,profík´´ freddy nedokázal spustit CMD jako správce a napsat jeden z nejzákladnějších příkazů na vyřešení poloviny problémů s PC tak spolupráce bude asi těžká.. Ale věřím ti, možná si jen zapoměl jak se CMD spouští..

Takže jestli si přeinstaloval hry a nefunguje to tak tady máš jak pro nás uděláš lehoučkou diagnostiku aby jsme věděli o trochu víc:

1. Dej windows tlačítko+R

2.Do řádku napiš: %windir%system32perfmon.exe /res

3. Nainstaluj něakej natáčecí program

4. Na 1 obrazovku přesuň okénko co se ti otevřelo

5. 2. si nastav jako hlavní

6. Spusť nahrávací program a vyber že chceš natáčet co ty vybereš

7. Označ Okénko co si spustil pomocí %windir%system32perfmon.exe /res jako to co chceš nahrávat, spusť nahrávání

8. Susť hru

9. My se zatím co jí spustíš dozvíme co se děje s procesama ve tvém PC

10. Můžeme ti smysluplně poradit (možná, možná tam taky nic neuvidíme a budeme muset dlěat trošičku složitější věci)

|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace