|<<2>>|

Nefunguje USB ani monitor po složení pc

05.08.2016 13:34
ověřen
příspěvků:47

Zapojil jsem monitor přes hdm do grafiky a furt nic a grafika svítí v pc. Nejde zas obraz a usb.

Taky je tu věc, že přídavné napájení do cpu je divne musím propojit kabel jedním "B" konektorem jinak to nejde zapojit a s tím se mi nechce zapnout pc a když je to bez přídavného tak mi svítí červená kontrolka na desce u CPU, ale funguje pc a nestartuje obrazovka ani žádné ty usb nefungujou

05.08.2016 14:50
ověřen
příspěvků:2 090

"Co se týká monitoru, je to nejspíš v nastavení, a to nastavení vstupu monitoru a výstupu na GK."

Čti, co Ti píšeme a jednej podle toho, jinak přestávám mít chuť se s Tebou dále zabývat.

Přídavné napájení GK pochopitelně musíš mít zapojené, a to pokud možno přímo ze zdroje a ne přes nějakou opičárnu.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
05.08.2016 14:58
příspěvků:513

Postupuj presne podľa manuálu ku doske a najmä aj trikrát skontroluj dané zapojenie prednwho panelu zapínania/reset atď... tiež som mal s tým trošku problém, keďže som to mal trošku dementne označené. Samozrejme napájanie procesoru musí byť tiež zapojené. T.j. 20+4pin(mb) a ešte 4+4pin(procesor), následne daj napájanie na grafiku priamo od zdroju a pak to musí ísť aj keby čo bolo... Daj potom vedieť ;-).

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
|<<2>>|
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace