Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > nefunguje kamera na notebooku

nefunguje kamera na notebooku

15.11.2015 10:58
příspěvků:8

dobrý den,

když zapnu kameru na notebooku, tak se mi ukáže jenom "šedá obrazovka" s přeškrtnutým obrázkem kamery. nevíte, co s tím?

15.11.2015 11:04
ověřen
příspěvků:4 972

V první řadě bych přeinstaloval ovladače kamery. To dělá samotná kamera, nebo ve Skype apod.?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.11.2015 11:46
příspěvků:8

hmm, já ale nejsem přes pc, vůbec netuším, kde bych ten ovladač kamery měl hledat :-(

15.11.2015 11:47
ověřen
příspěvků:4 972

Neodpověděl si mi! Ovladač najdeš na stránkách výrobce nb.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.11.2015 12:39
příspěvků:8

dík

15.11.2015 12:44
ověřen
příspěvků:4 972

Není zač!
Zase si neodpověděl. :-(

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.11.2015 13:06
ověřen
příspěvků:2 090

"nevíte, co s tím?"

"hmm, já ale nejsem přes pc, vůbec netuším, kde bych ten ovladač kamery měl hledat"

V tom případě to svěř někomu, kdo ví, co s tím. Na školení tohoto rozsahu si myslím, že diskuzní fórum neslouží.

Nehledě na to, že když Ti řeknu, že systém nemůže tu kameru najít a že jsou patrně přerušené přívodní drátky ke kameře v jednom z pantů víka notebooku, tak s tím stejně nic neuděláš a budeš muset buď do servisu nebo za někým zkušenějším.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
15.11.2015 15:08
příspěvků:8
bluespirit | 15.11.2015 12:44

Není zač!
Zase si neodpověděl. :-(

na co?
15.11.2015 15:09
příspěvků:8
satam | 15.11.2015 13:06

"nevíte, co s tím?"

"hmm, já ale nejsem přes pc, vůbec netuším, kde bych ten ovladač kamery měl hledat"

V tom případě to svěř někomu, kdo ví, co s tím. Na školení tohoto rozsahu si myslím, že diskuzní fórum neslouží.

Nehledě na to, že když Ti řeknu, že systém nemůže tu kameru najít a že jsou patrně přerušené přívodní drátky ke kameře v jednom z pantů víka notebooku, tak s tím stejně nic neuděláš a budeš muset buď do servisu nebo za někým zkušenějším.

už jsem na to přišel ;-)
15.11.2015 15:09
ověřen
příspěvků:4 972

A kde byla chyba?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
15.11.2015 19:51
příspěvků:8

aktualizace základové desky

15.11.2015 20:05
ověřen
příspěvků:2 090

Aktualizace??

Spíš přeinstalace ovladačů MB a tím doplnění ovladačů některých řadičů. To není aktualizace, to je náprava uživatelem způsobeného "závadného" stavu!!

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace