Nefungujci zvuk

08.07.2011 11:02
příspěvků:3

Zdravím,

včera jsem přeinstaloval win xp 32bit na w7 64bit, všechno více méně funguje, jen zvuk ne.

Nejspíš bude problém s ovladači ke zvukové kartě (deska Intel DP35DP) ale na jejich stránkách jsem na nic pořádného nenarazil. Pročetl jsem i jina fóra, ale přispěvky tam byly cca z roku 2009, maximálně 2010 a nic převratného jsem tam nenašel.

Předem díky moc za jakékoli návrhy a nápady

08.07.2011 11:15
příspěvků:5 728

zkusit tam hodit ovladace zvuku pro windows xp

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
08.07.2011 12:02
příspěvků:3

Pomocí Intel Driver Update Utility jsem dospěl k tomuto: Audio Driver for Intel Desktop Board: An Intel device was detected but your operating system is not supported by this utility. Please visit Download Center to look for aviable software.

a ted kdyz sem nahodil xp ovladace tak zvuk opet nejde a media player hlasi tohle: Program Windows Media Player nemůže přehrát soubor, protože došlo k potížím se zvukovým zařízením. Je pravděpodobné, že zvukové zařízení není v počítači nainstalováno, je používáno jiným programem nebo nefunguje správně.

08.07.2011 12:13
příspěvků:3

Ok tak nakonec se podařilo z ničeho nic, zkusil jsem ovladače pro visty a xp a heureka, fungovalo to

jeste jednou diky.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace