Úvod > Fórum > Internet > Nedostupnost portu na serveru

Nedostupnost portu na serveru

13.11.2014 12:13
ověřen
příspěvků:1

Ahoj,

mám problém se dostat na stránky sports.williamhill.com

Problém nastává jenom na jednom počítači s veřejnou IP adresou.

(Jde o dedikovaný počítač umístěný u providera. Pripojuji se na nej pres vzdalenou plochu)

1. Zkoušel jsem ping, ten přeloží pouze na IP adresu, ale odpověď neprichazí. To je ale asi OK, to se chová všude stejně.

2. zkoušel jsem traceroute a dostal se až do podstítě William Hillu.

3. zkoušel jsem kontaktovat podporu William Hillu, zda blokují mou ip adresu. Odpověď je, že prý neblokuji.

4. Zkoušel jsem kontaktovat sveho providera, taky prý nic neblokuje.

5. Zkoušel jsem mučit providera, ať se na stranky zkusí připojit ze stejneho rozsahu adres, jako mám já. Prý se na stránky dostane.

5. Donutil jsem providera, ať mi přiřadí novou IP adresu. Dostal jsem novou adresu z uplně jiného rozsahu adres. Stejně se na stránky nedostanu.

6. Zkoušel jsem přeinstalovat celý počítač. Úplně čísté windows 7 prof x64 sp1. Na stránky se i přesto nedostanu.

7. zkousel jsem telnet na ip adresu stránek a port 80. (to jsem se dočetl na internetu, jak vyzkoušet dostupnost portu). Neprichází žádná odpověď.

To samé jsem zkusil z meho druhého PC doma a telnet vraci chybu, že server nerozumí požadavku, což je ok.

8. stahl jsem od microsoftu programek portqry.exe.

zkoušel skenovat porty serveru, viz přiloha.

z druheho pc doma vidím, že port 80 ze serveru sports.williamhill.com poslouchá.

Tak už fakt nevím. Může to být nějakým špatným nastavením síťové karty? odesílá nějaké nevhodné pakety? které william hill nepřečte? jumbo frames jsou nastaveny na disable.

Díky,
pomozte mi prosííím
zeratul

Je neuvěřitelné, jak se i banální věci můžou zkomplikovat.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace