Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Nedostupnosť driverov

Nedostupnosť driverov

28.10.2011 09:53
příspěvků:3

Zdravim,

kupil som si NTB ASUS N53SN, teraz mam problem pri instalacii WIN7. Instalujem tam samozrejme 64 bit, ako je architektura, ale zial tento win je asi neaktualny, lebo sa spusti instalacia, ale uz ako sa objavy to prekrasne modre pozadie, vypise (približne), ze potrebny ovladac na CD/DVD chyba a mam vlozit nejake medium pre ten driver. Nuz a nemam... Original CD pre ovladace sa da spustit az po instalacii WIN, na ASUSTEK som prezrel vsetko a neviem proste nasjst nikde na nete ovladac na DVD mechaniku pre 64 bit system WIN 7. Mechanika je HL-DT-ST GT34N.

Vie tu niekto, kde by som mohol hladat? hladal som vsetko a bez toho sa neviem pohnut. Dakujem.

28.10.2011 10:04
příspěvků:5 728

to je divna chyba.... Zkus jestli v biosu muzes upravit sata mod z ahci na legacy. Jestli to tam neni, tak to jedine prubnoéut pres flash disk nainstalovat. ale je to hodne zvlastni chyba

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
28.10.2011 13:09
příspěvků:3

Dik za poradenie, skusil som to cez USB, ale ziadna zmena. V biose nic podobne nebolo, len legacy na USB. Takze je to len chybajucim driverom, co neviem na co mu je. Da sa nejako disable-unut dvdromku? nech ju nik nevidi, mozno by to pomohlo.

28.10.2011 13:18
příspěvků:5 728

no to je podle me blbost, zadna dnesni komponenta nepotrebuje zadny pridavny drivery. ta instalacka je legalni, nebo stahnuta z netu? Jestli stahnuta z netu, tak bych se byt tebou zkusil podivat po jine, ktera neni cracknuta ani upravena.

Na PM neodpovídám, do podpisu se snažte dávát co nejmenší písmo (místo výchozí dejte drobné nebo malé)
28.10.2011 13:43
příspěvků:3

Nie nie, je to cez repozitar zo skoly, mame sice win zadarmo, na tych par rokov... Takze nie cracknuty ani nic podobne. Tiez sa mi to nezda, ved normalne nacitalo bootovanie z DVD a zrazu potrebuje driver, aby mohol z DVD citat? to je dost zvlastne... no nic, dufam ze ak to vyriesim, a dufam, ze nezabudnem, tak napisem. Inak asi nic... ale aj tak dik za rady

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace