Neabehne OS

20.02.2011 09:31
příspěvků:2

Mám taký problém po zapnutí pc nenabehne os .. proste zo začiatku vypíše tie údaje ako ram HDD a tak .. ale potom mi napíše neaké údaje a dole napíše Verifing DMI Pool Data...... ono to robilo aj predtým ale to bolo asi iba na 2 sek. a teraz som čakal asi dve miunúty a nič. Skúsil som si nabootovat Hirens 13.1 a cez aplikáciu GParted som uvidel že na HDD nieje žiadna partícia ... ani C ani D. proste akoby sa mi všetko vymazalo a HDD je uplne prazdny.. Skusil som ešte nabootovat Win a ten ukazuje to isté neviete mi poradit že čo je stým vďaka.

20.02.2011 09:42
ověřen
příspěvků:206

Disk je funkční? (Jestli se točí)

20.02.2011 09:50
příspěvků:2

Ale keď by nebol funkčný tak by mi ho ani nezobrazil ne??... ani v Biose ..a teraz mi už po zapnutí napíše hneď za tym Verifyng DMI Pool Data BOOTMGR chybí

20.02.2011 12:26
příspěvků:1 920

Ahoj, vítej na PCfóru.

Může se točit, být funkční ale nemusí pracovat správně.

Zkus nabootovat linux z FLASH disku, nebo spustit Win, nebo něco, co ti tam pojede (nejlépe linux slax) a stáhni si http://www.slunecnice.cz/sw/hd-tune/ a proveď kontrolu disku.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace