Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Nastavenie Biosu naslepo

Nastavenie Biosu naslepo

03.07.2017 19:45
příspěvků:3

Zdravím, Mám notebook HP Pavilion dv7 - 4150ec po páde s rozbitým displejom včetne uchytenia pántov a nepotrebujem ho dávať dokopy. No vedel by som ho použiť bez monitora ako "mediálne centrum" k TV a domáci server. Po načítaní Windovsu funguje zobrazenie cez VGA alebo HDMI bez problémov. Lenže BIOS a BOOT menu zobrazuje len cez displej rovnako tak inštaláciu Windovsu takže tam som skončil. V BIOSE je možnosť voľby "hlavného monitoru" kde je možné prepnúť na VGA teda na notebooku Toshiba som to našiel. No HP má iné menu ako Toshiba a na slepo sa k tomu dostať nedokážem. Už som displej aj fyzicky odpojil ale BIOS to automaticky nezaznamenal. Kupovať nový displej sami neoplatí. Preto skúšam možnosť fóra či by mi niekto nevedel poradiť ako s nastavením. Poprípade ak má niekto rovnaký notebook a mal by čas uvítal by som podrobný návod pre slepého :-) Bios je vo verzii F13. Dakujem

03.07.2017 19:59
ověřen
příspěvků:4 972

To si neumím představit.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.07.2017 20:04
příspěvků:3

Ja tiež osobne neverím, že by sa mi to podarilo vyriešiť bez LCD ale internet je veľký a všetkého schopný tak možno :-)

03.07.2017 20:07
ověřen
příspěvků:4 972

Co připojit místo monitoru TV?

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
03.07.2017 20:13
příspěvků:3

Odskušané ale nič nezobrazí kým sa nenačíta Windows. Ten je ale tak zaprataný a spomalený, že ho jedine preinštalovať. Ale inštaláciu mi tiež nezobrazuje. A v tom je pre mna naj problém.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace