Úvod > Fórum > Hardware > Notebooky > Náročný notebook

Náročný notebook

02.05.2014 21:05
příspěvků:1

Zdravím,

v noteboocích se vyznám minimálně nebo alespoň ne tak, abych si poradil sám, tak se zeptám zde. Doufám, že mi někdo poradí.

Již za pár měsíců odlétám do zahraniční na několik let a budu si kupovat na cestování notebook. Notebook krom prohlížení internetu a běžných prací bude určen zejména k úpravě videí a fotek. Prosím nepište mi, že notebooky pro tohle nejsou, stolní počítač si prostě do batohu vzít nemohu, natož ho zapojit na nějaké hoře do sítě. Děkuji :-)

Takže mé požadavky, především zvládnutí náročnějších programů ( úprava videa v Adobe Premiere + fotky v Adobe Photoshop )

Předpokládaný procesor i7 a ram min. 8gb. HDD chci alespoň 1TB. Velikost notebooku 15", víc ne. Váha co nejmenší.

Rozpočet mám 28 tisíc, pokud to bude o pár stovek dražší, nevadí, ale nad 29 tisíc nejdu.

Líbí se mi varianta: https://www.alza.cz/sony-vaio-fit-15-touch-cerny-d479768.htm jen ten dotykový displej je pro mě zbytečný.

Tak děkuji moc za návrhy, je to pro mě důležité.

© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace