Úvod > Fórum > Software > Počítačové hry > náhoda či záměr ?

náhoda či záměr ?

13.12.2017 13:51
příspěvků:3

co myslíte, proč je takovou jedinou serióznější multiplayer-ovu dovednostní hrou s možností vybrání vloženích prostředků za poplatek zpět na účet, anebo sázky na sebe v podstatě pouze jenom online poker ?

až by se dalo dokonce říct že, čím méně může hráč výsledek hry ovlivnit nějakou svou dovedností/zkušeností, tak tím spíš bude v takové hře tato možnost přítomna

13.12.2017 18:31
ověřen
příspěvků:4 972

Vůbec tu otázku nechápu, formuluj ji jinak.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
13.12.2017 19:05
příspěvků:3

zkus si přečíst tuhle diskuzi kde jsem už tuhle problematiku trochu více rozepsal, kdyby byly další otázky tak napiš

https://www.pokerarena.cz/forum/nahoda-ci-zamer-t20654.html

13.12.2017 19:06
ověřen
příspěvků:4 972

Ty máš rozbitý Shift? Číst to nebudu, tak dalece mne to nezajímá.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
20.01.2018 12:33
příspěvků:3

to nic nerde, hlavní je že tě zajímá alespoň ten Shift

20.01.2018 12:45
ověřen
příspěvků:4 972

Pokud mám poradit, pak mne zajímá!

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace