Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Mozilla Firefox - problém se spuštěním

Mozilla Firefox - problém se spuštěním

11.05.2016 10:50
příspěvků:8

Ahoj; omlouvám se, zda jsem zvolil špatné zařazení tématu do kategorie a zda se již můj problém na vašem fóru vyskytl (při prohledávání jsem na nic podobného nenarazil). Od dnešního rána mám problém s Mozilla Firefox. Při spuštění se nenačte domovská stránka a samotný prohlížeč nereaguje. Po chvíli se začne Mozilla spouštět v novém okně neustále dokola.

Zatím jsem zkoušel reinstalaci, projet počítač AVG, stáhl jsem Malwarebytes, + tento program https://www.microsoft.com/en-us/safety/pc-security/malware-removal.aspx

Žádný z programů mi nenašel žádné hrozby nebo nálezy. Četl jsem návod na Mozilla Support v podobné situaci, ale nepodařilo se mi jej aplikovat.

Co se oblasti IT týče, nejsem v ní příliš zběhlý, proto se obracím na vás a žádám vás o pomoc.

11.05.2016 11:01
ověřen
příspěvků:4 972

Tohle vypadá opravdu na nějakou potvoru v PC, doporučoval bych důkladnou kontrolu na Viry.cz.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.05.2016 11:24
příspěvků:8

Právě jsem zkusil CCleaner - problém se vyřešil, ale s přihlašováním se k e-mailu nebo k sociálním sítím jsem stále trochu paranoidní. Nevím, zda provádět nějaká další opatření, nebo čekat na vývoj situace.

11.05.2016 11:25
ověřen
příspěvků:4 972
Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
12.05.2016 11:20
příspěvků:8

Problém se snad vyřešil, jsem vám velmi vděčný za pomoc.

14.05.2016 11:43
příspěvků:513

Dám sem taký offtopic a trošku vo vtipnom prevedení: Načo predinštaluje microsoft do windowsu iexplorer? Aby si mohol stiahnuť google chrome. Mozilla patrila voľakedy k naj prehliadačom, ale začala upadať a stále platí, že chrome má najlepšiu podporu a daju sa exportovať nastavenia/heslá z mozilly.

i5 6600k, MB: MSI mortar, Msi GTX 1060 Gaming X 6GB, 2x8GB ddr4 2133mhz, SSD Intel 535 120GB, 1TB SSHD + 640GB HDD,na vodnom chladeni cooler master seidon v2 vetrak Noctua 120mm industrial 3000rpm...Zallman 600W vychodena priemyslovka so zameranym na pc systemy, posledne dva roky uzsie zameranie na sietove systemy Cisco
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace