Úvod > Fórum > Software > Ostatní > Modrá obrazovka smrti

Modrá obrazovka smrti

09.02.2016 18:06
příspěvků:3

Zdravím. Mám taký problém s notebookom. Strááášne dlho som na ňom hry nehrávala. Ale teraz nedávno som si chcela niečo zahrať tak som si stiahla a nainštalovala hru. No po chvíle hrania mi vyskočí modrá obrazovka. Robilo to už keď bol notebook nový. Ale vtedy som to neriešila lebo som nejako na hry nemala čas. Ale teraz mi to vadí. Neviete mi niekto poradiť čo s tým? Ja sa v počítačoch vôbec nevyznám a som zúfalá :-(

09.02.2016 20:45
ověřen
příspěvků:2 090

Promiň, ale odhaduji to na nejspíš nelegální systém a skoro jistě nelegální hru. Pokud je to tak, není čemu se divit.

PS: Bez znalosti HW konfigurace a použitého SW včetně zdrojů (odkud pochází systém, odkud stažena/y hra/y?) v podstatě není, co k dotazu říci.

Jsme na českém fóru, tak laskavě pište česky, a to i s interpunkcí. Toleruji i dobrou slovenčinu, na dotazy, kterým kvůli absenci češtiny nerozumím, neodpovídám.
11.02.2016 16:24
příspěvků:3

hra je originál. Kúpená na steame. a nerobí mi to len pri tejto jednej hre. Skoro pri každej. Ale je pravda, že Windows nemám pravý.

11.02.2016 16:43
ověřen
příspěvků:4 972

Tak v tom systému bude problém. Pokud jde o BSOD, pak by ti mohli poradit na PC-Help, nicméně pokud máš nelegální systém, pak máš asi smůlu.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
11.02.2016 16:47
příspěvků:3

Mám možnosť mať originál windows. Myslíš že potom by to nerobilo? Prepáč ak mam hlúpe otázky ale fakt sa v počítačoch vôbec nevyznám. :-D

11.02.2016 16:48
ověřen
příspěvků:4 972

Já nevím, ale originál je začátek.

Vážení tazatelé, je-li to možné pak prosím piště česky, slovensky a používejte interpunkce. Před dotazem si přečtěte manuál, případně se zeptejte Google. Pokud vám někdo poradí, tak na to reagujte a poděkování také není od věci.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace