Úvod > Fórum > Internet > Tvorba webu a webdesign > [Minecraft] Prvý web-dizajn

[Minecraft] Prvý web-dizajn

17.01.2014 21:25
příspěvků:16

Pekný večer,

dnes som dorobil môj prvý web-dizajn s tématikou na hru Minecraft. Tento web-dizajn nebol inšpirovaný žiadnym iným web-dizajnom. V žiadnom prípade som sa neinšpiroval inými použitými web-dizajnmi. Poprosil by som od každého z vás názor, hodnotenie, radu čo zlepšiť, upraviť poprípade dorobiť. Stránku je možné použiť bez redakčného systému (Blogger template, XHTML+CSS), ale taktiež je web-dizajn možný použiť na redakčný systém (Wordpress, Tumblr, DotNetNuke, Drupal, Joomla). Stránka je naprogramovaná aj do mobilného režimu. Prosím, berte na vedomie, že toto je môj prvý web-dizajn.

Beriem kritiku, predom ďakujem za prípadné hodnotenie.

Umožnil som web-dizajn prezrieť pomocou DEMO. (Stránka slúži ako DEMO, v žiadnom prípade nejde o reklamu, stránka bude čoskoro de-aktivovaná) - (Stránka nemá presmerovaný WebShop, Fórum, čítať viac) - (Za prípadnú dolnú reklamu sa ospravedlňujem, nepatrí k súčasti webu)

DEMO:
http://www.zonecraft.4fan.cz/
---
Kontakt:
E-mail: Ariosgmko@gmail.com
Skype: newmickey1

Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
17.01.2014 23:25
ověřen
příspěvků:1 280

Pěkný template. Tipuju, že jsi to tvořil v Artisteeru že ? :-)

CPU: Intel Core i5 3330 RAM: Corsair 2x4GB DDR3 1333MHz CL9 MB: Gigabyte B75M-D3H, s.1155, DDR3, mATX GK: AMD r7 260x 2gb, Zdroj: Fortron FSP500-60GLN Disky: Hitachi 160GB + Seagate 500gb OS: Windows 7 Ultimate 64bit, Windows 10 Pro 64bit
17.01.2014 23:50
příspěvků:16

Ďakujem za reakciu a hodnotenie. Áno, program bol vytvorený v Artisteer. Za tú vysokú finančnú hodnotu, neľutujem.

Moderné programy musia byť viac než len blbo vzdorne, pretože ľudia sú veľmi povrchní, pokiaľ všetko nie je podľa ich predstáv.
© 2007-2024 PCforum.cz, všechna práva vyhrazena, veškeré informace zde uvedené jsou bez záruk, podmínky užití, kontaktní informace